Skocz do zawartości

Ciekawe linki


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

@g-Enjoy:

Wywal to wyświetlanie tego ostrzeżenia dla Google Chrome. Jak raz kliknąłem na Continue, to nie chcę tego już widzieć ani razu, a mimo to ciągle mi to wyświetla. Pobaw się z cookies i to ustaw, bo jak na razie, to ta Twoja strona mnie tylko wkurza. A do "waring", który wyświetlasz na stronie, żeby przejść na Firefoxa lub Operę się nie zastosuję więc podziękuję za przeglądanie tej strony, jak co chwilę muszę wyłączać to durne okienko (: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@g-Enjoy:

Wywal to wyświetlanie tego ostrzeżenia dla Google Chrome. Jak raz kliknąłem na Continue, to nie chcę tego już widzieć ani razu, a mimo to ciągle mi to wyświetla. Pobaw się z cookies i to ustaw, bo jak na razie, to ta Twoja strona mnie tylko wkurza. A do "waring", który wyświetlasz na stronie, żeby przejść na Firefoxa lub Operę się nie zastosuję więc podziękuję za przeglądanie tej strony, jak co chwilę muszę wyłączać to durne okienko (: .

 

Na każdym innym browserze co nie wspiera CSS 3 masz "Warning". (Albo lipnie renderuje bbq, do nich zaliczają się wszystkie browsery na webkicie)

Powinno już normalnie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embed nie jest elementem HTMLa. To tylko wymysł Microsoftu, który z powodu jego popularności został zaimplementowany do przeglądarek. Stąd "fail". O ile dobrze pamiętam, aby było poprawnie, trzeba użyć:

<object type="application/x-shockwave-flash" data="plik.swf" width="640" height="480">
<param name="movie" value="plik.swf" />
</object>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embed nie jest elementem HTMLa (Nie, bo bbq to XHTML Strict). To tylko wymysł Microsoftu, który z powodu jego popularności został zaimplementowany do przeglądarek. Stąd "fail". O ile dobrze pamiętam, aby było poprawnie, trzeba użyć:

<object type="application/x-shockwave-flash" data="plik.swf" width="640" height="480">
<param name="movie" value="plik.swf" />
</object>

 

 

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...7%2C*%3Bq%3D0.7

Pytania? Embed jest tylko do skopiowania, leniwy jestem.

Mam się o takie duperele martwić? Fail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie jest zgodne z XHTML 1.0 Strict, bo wysyłasz dokument jako text/html, a nie jako application/xhtml+xml. Validatorowi W3C do końca się nie ufa w pewnych sprawach :) .

Mam się o takie duperele martwić? Fail.

Rozumiem, że ten fail to do samego siebie dałeś ;p ?

 

Zresztą, czemu odpisujesz na mój post. To Kofel się przyczepił, a ja tylko Wojzaxowi wyjaśniłem, czemu Kofel uznał to za fail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie jest zgodne z XHTML 1.0 Strict, bo wysyłasz dokument jako text/html, a nie jako application/xhtml+xml. Validatorowi W3C do końca się nie ufa w pewnych sprawach :) .

 

Rozumiem, że ten fail to do samego siebie dałeś ;p ?

 

Zresztą, czemu odpisujesz na mój post. To Kofel się przyczepił, a ja tylko Wojzaxowi wyjaśniłem, czemu Kofel uznał to za fail.

Pomyliłem posty. :F

Z resztą, co mnie poprawność obchodzi? Działa? To się ciesz pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale sam siebie poniżyłeś. Lepiej usuń post zanim wszyscy zobaczą jakim jesteś debilem (bez obrazy) >_>

Szczerze w d****e to mam. Bardziej obchodzi mnie to, że pewien idiota prześladuje mnie gdzie się da.

Podszywając się na naszej kupie:

http://nasza-klasa.pl/profile/26851530

 

I spamując ludzi idiotyzmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...