Skocz do zawartości

Pompki na piąstkach


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposób ćwiczysz przedramiona. I wydaje mi się że przy tym ćwiczeniu mięśnie się nie rozkurczają, a to skutkuje tym że nie rozwijają się równo.

Młodzi ludzie za bardzo kombinują, zamiast robić zwyczajne pompki to wymyślają. :/ Sam jestem tego przykładem, bo robiłem takie wymyślne brzuszki że teraz nie jestem w stanie zgiąć się w pół, i zamiast 6-paka mam 4-pak. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie też nie powinni palić papierosów a mimo to palą

też masz problemy, derp

 

Obvious mode on:

Chcialbym przypomniec ze wiekszosc ludzi to idioci. Nie sugeruje ze palacze to idioci, po prostu ludzie to idioci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas tu nie chodzi o to że coś może się stać, a o to że takie ćwiczenia mogą wyćwiczyć nieodpowiednie mięśnie i w tym wypadku uniemożliwić grę na gitarze. To tak samo jak z przytyciem do takiego poziomu że nie będzie można zobaczyć co się ma pod tym brzuchem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo czytałem o robieniu pompek na kostkach. Jakby chciał to niech ćwiczy kilka lat to sobie naturalny kastet wyrobi. Po prostu jeśli chce to niech sobie ćwiczy na kostkach albo normalnie, przecież zawsze jest ryzyko przy ćwiczeniach że coś się może stać i to nie tylko przy jakichś tam pompeczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie rozumiesz. :D

Spróbuj zrobić kilka pompek na piąstkach i kilka normalnych. Zauważysz że pracują inne partie mięśni. Dlatego Easeful zadał to pytanie. Bo prawdopodobnie później się okaże że tak sobie łapy wyćwiczył że nie może grać. Jest jeszcze oczywiście kwestia tego że zwykłe pompki mogą zrobić to samo. Więc obaj możemy mieć rację. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...