Skocz do zawartości

Nauczek.exe


Sminer

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Nauczek 1.0

 

Gatunek: Program

 

Opis:

Latwy w obsludze programik, ktory juz nie jednej osobie pomogl w nauce Jrzyka Obcego.

Program przepyta Cie z wprowadzonych slowek oraz podpowie CI gdy zle odpowiesz :)

 

Download: http://www.sendspace.pl/file/b1732318b9b78c3b965c8e2

Rozmiar pliku: 2,25 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Sminer

Fabuła:
Tu raczej nie ma fabuly :D

Grafika:
Sminer

Screeny:

https://gmclan.org/up7324.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaman - screeny proszę zapisać jako png lub jpg i wrzucić na gmclanowy uploader lub imageshack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipne to jest trochę. Nie pomogło by mi raczej w nauce. Z tego co się orientuję, był już taki program na GMClanie tylko, że w lepszej odsłonie. Mogłeś dodać jakieś opcje typu test, który cię przepytuje i pokazuje wyniki na koniec.

1.5/5

BTW. Co jest złego w GMC'lanowym uploaderze, lub takich, z których można pobierać bezpośrednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy spojrzałem na nazwę tematu domyśliłem się że chodzi o program do odpytywania gdyż sam taki piszę. Wcześniejszą wersję przestałem tworzyć dawno temu a od 2 tygodni coś mnie naszło i pracuję nad kolejną. :) Nie wiem czy Utermiko ma na myśli mój program czy jeszcze jakiś inny ale jakbyś chciał zobaczyć mój pytacz to tu jest temat na forum.

Osobiście uważam że twój jest słabszy od mojego i ja nie chciałbym się uczyć przy pomocy twojego programu. Nie chodzi tylko o to że mam swój ale po prostu "Nauczek" mi się nie podoba. Ma mało funkcji, jakiś dziwny sposób dodawania słówek których listy nie widać i kilka innych wad. Jakbym miał oceniać dałbym 2-/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy spojrzałem na nazwę tematu domyśliłem się że chodzi o program do odpytywania gdyż sam taki piszę. Wcześniejszą wersję przestałem tworzyć dawno temu a od 2 tygodni coś mnie naszło i pracuję nad kolejną. :) Nie wiem czy Utermiko ma na myśli mój program czy jeszcze jakiś inny ale jakbyś chciał zobaczyć mój pytacz to tu jest temat na forum.

Osobiście uważam że twój jest słabszy od mojego i ja nie chciałbym się uczyć przy pomocy twojego programu. Nie chodzi tylko o to że mam swój ale po prostu "Nauczek" mi się nie podoba. Ma mało funkcji, jakiś dziwny sposób dodawania słówek których listy nie widać i kilka innych wad. Jakbym miał oceniać dałbym 2-/5.

Tak, chodziło mi o twój. Zresztą ja i tak nie korzystam z takich rzeczy, bo nie lubię się przy tym uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o twój. Zresztą ja i tak nie korzystam z takich rzeczy, bo nie lubię się przy tym uczyć.

Ja tak od razu też się nie uczę z programu. Najpierw spędzam trochę czasu przy książce, potem sobie wbijam do programu, powtarzam i utrwalam. Każdy ma swoją metodę :) Ale ja jak mówiłem - przy programie Sminera na pewno nie będę się uczył. Nie twierdzę też że mój jest idealny bo jest taki sobie dlatego od niedawna tworzę kolejną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...