Skocz do zawartości

Proste urządzenia służące do wypełniania kół powietrzem


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

ty się idioto o to pytasz na forum dla programistów suchoklatesów nie odchodzących od kompa? xD

rób sobie jak chcesz, co w tym trudnego? możesz trzaskać codziennie bo pompki to nie jest jakieś super mega ćwiczenie na które trzeba robić odpoczynek dniowy

derp, spadaj na sfd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź won z tym gównem :P . I współczuję każdemu, kto tego próbował, bo ani to zdrowe, ani przyjemne.

 

A w ogóle zależy, co autor tematu chce osiągnąć. Wiadomo, lato, gimbusy napalają się i myślą, że w tydzień zrobią super klatę, bica i kaloryferek. A tak naprawdę poza tym trzecim nic nie przyjdzie ani szybko, ani łatwo. W dodatku, choćby nie wiem jak wielki priorytet miała dana partia ciała, cały czas należy skupiać się na treningu ogólnorozwojowym, inaczej: a ) dopadną cię dysproporcje b ) problemy z kręgosłupem, zdrowiem i takie tam. Do lat 17 najważniejsze jest zdrowie. Tfu, zdrowie zawsze jest najważniejsze, ale w tym wieku trzeba szczególnie uważać na prawidłowy rozwój każdej części ciała. Naprawdę, na starość będziesz płakał, że za szybko zacząłeś chodzić na siłkę, czy trzaskać masakryczne serie pompek olewając resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie zależy na klacie, bicu i kaloryferze, po prostu zawsze miałem ładną klatę, brzuch płaski i biceps nie najgorszy, robiłem sporadycznie proste ćwiczenia, ale ogółem to uprawiałem sport no a ostatnio jakoś więcej czasu spędzałem przy kompie i dostrzegłem, że moja klata nie jest już na tyle ponętna, a brzuch wysunął się o 1 lub 2 cm od płaszczyzny. no więc teraz sobie taki program wyznaczyłem - 8:00 albo 9:00 biegam około 2km nad jeziorem, potem 30 pompek, od 5 do 10 podciągnięć nachwytem, 30 lub więcej brzuszków, pół minuty takiego ćwiczenia na kaloryfer i to samo jeszcze popołudniu i wieczorem. czasami jeszcze będę pływać na dłuższe dystansy. moje ciało ma tendencje do "pakowania" i wierzę w to że po 2 tygodniach wrócę do dawnego wyglądu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...