Skocz do zawartości

Psychologia


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

No witam was moi mili!

Ogólnie od jakiegoś dłuższego czasu zagłębiam się w dziedzinę psychologii. Na tym forum na pewno siedzi wiele osób które również się nią interesują. Właśnie czytam książkę " Psychologia i życie " autorstwa zimbardo którą polecam ( ma 800 stron A4, ale jest pełno działów i można sobie przeczytać tylko te którymi się interesujemy ). Myślę, że w przeciągu 2-3 tygodni powinienem już ją przeczytać do końca. Co potem? Macie jakieś ciekawe książki w tych tematach warte polecenia? Chodzi mi o jakieś takie napisane w miarę fajnym językiem, żeby to nie było nudne pieprzenie doktorka na 400 stron.

 

ogólnie psychologia fred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologia to szerokie pojęcie :P . Zależy co chcesz osiągnąć.

 

Mogę ci z serii "jak osiągnąć ogólnie pojęty sukces" polecić "Efekt Motyla", najmłodszego polskiego milionera oraz "Sekret", no ale to drugie z wiadomych przyczyn nie każdemu przypada, połowa moich znajomych do dziś uważa to za bajkę. A no i jeszcze "Przywództwo wyższego stopnia", w porównaniu do większości książek to i tak język nie najgorszy.

 

Jak nie zrozumiałem to sorry.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o takie książki z których lepiej mógłbym czytać ludzkie emocje ( inb4 co w tym trudnego lol ) i ich ruchy. Manipulacja i te sprawy. Coś z tego masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o takie książki z których lepiej mógłbym czytać ludzkie emocje ( inb4 co w tym trudnego lol ) i ich ruchy. Manipulacja i te sprawy. Coś z tego masz?

Szczerze to mało czytam. Kiedyś to "Sztuka perswazji", czy jakoś tak. Szczerze: Mało Ci dadzą te książki. Chyba, że to nie chwilowa zajawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że 9 na 10 osób w wieku powyżej 50 lat czuje wielki dyskomfort jadąc w autobusie plecami do kierunku jazdy? Jestem takim skurwysynem że nie mogę się oprzeć i zawsze pytam "Może chce pani usiąść?" żeby ujrzeć twarz danej osoby w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas skołuj sobie jakąś książke grzesiaka, alpha male albo alpha human bym polecił, to pierwsze pewnie bardziej Ci sie spodoba. OGólnie jeśli mowa o psychologi to poleciłbym Ci wszystko co dobre o NLP. Freuda z drugiej strony bym sobie darował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boże xmichałx wykuhwiaj gimbusie

jakbyś miał poważny problem z alkoholem, co ty możesz o tym wiedzieć

 

EDIT:

propa, te książki o podrywaniu? dzięki, ja tam nie mam z tym problemu ale jakimś poradom jak wyrwać bym nie ufał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś coś o tym czytałem

tego po prostu trzeba się nauczyć w praktyce, a nie, że przeczytasz kilka książek i każda twoja

a przynajmniej taka moja opinia :3

chociaż mogą być tam jakieś ciekawe informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego po prostu trzeba się nauczyć w praktyce, a nie, że przeczytasz kilka książek i każda twoja

Haha a czego ty oczekujesz :D

Sernat dobrze gada

JAsne ksiązka może dać kopa na motywacje, moze pokazac w czym sie myliles, dac do myslenia, ale kobiety Ci nie wyrwie i zycia nie naprawi jesli sam sie nie rszysz ;) No i kwestia że o ile może sie wydawać że alpha male to książka o wyrywaniu dziewczyn to tak naprawde główna treść jest o czymś innym, i zresztą też nie do końca się z tym zgadzam, ale pare ciekawostek można wynieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...