Skocz do zawartości

Zablokowane sklep


max1996

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że zapytanie na forum powinno już być tym ostatecznym :) . Jak już wiedza własna zawodzi, strona zawodzi, google zawodzi, kombinowanie zawodzi, to dopiero wtedy pytanie na forum :] . Bo po niektórych pytaniach (nie maxa, tylko innych userów), mogę twierdzić, że ktoś zobaczył game makera i odrazu się pyta jak zrobić poruszanie itp. ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj i jeszcze raz pytaj - pytać nie zaszkodzi a zawsze ktoś może pomóc jak czegoś nie rozumiesz ( byleby tylko używać opcji szukaj na forum najpierw )

No i zaglądać do FAQ oraz grzebać po przykładach. A jak się zna angielski, to najpierw popatrzeć w helpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiedza własna zawodzi, strona zawodzi, google zawodzi, kombinowanie zawodzi, to dopiero wtedy pytanie na forum :] .

 

Marmot - tyle tylko, że jest kilka szczególików ;) Mianowicie : (bardzo) początkujący z GM nie ma wiedzy więc to odpada. Jak nie ma wiedzy to i kombinowanie będzie stać na marnym poziomie. Strona pokaże podstawy , w googlach można też tego poszukać więc oki. Przykłady bardzo pomocne. A przed pytaniem na forum wstawiłbym jeszcze włączenie opcji szukaj na forum i rozejrzeniem się, czy już nie było dyskusji na temat który nas interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max1996 masz w Gta Example zrobione 2 bronie i ich zmienianie, wystarczy tylko trochę "postudiować" ten przykład i sam zorientujesz się jak dodać nowe....Od chwili dopiero jestem w domu więc teraz nie pomogę - mogę skrobnąć posta z opisem jak to zrobić ale koło popołudnia-wieczora dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...