Skocz do zawartości

Pomysł


R.o.b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Gmclanowiczów! Ostatnio dowiedziałem się o pewnym konkursie i stwierdziłem, że mógłbym wziąść w nim udział. Polega on na stworzeniu programu, ale nie tu problem, mam parę pomysłów co mógłbym zrobić, ale nie wiem, który jest najlepszy. Sądziłem, ze moge zrobić: programik do robienia quizów, w którym user wypełnia sobie pytania, odpowiedzi dobiera skórke itp., następnie program do robienia autorunów z paroma komponentami, programik a'la Robocode, w którym sterujemy robocikiem przez specjalny język lub programik "edukacyjny" ,w którym zostałoby opisane bramki logiczne, binarność, podstawy algorytmiki i np. HTML-a. Proszę, doradźcie, który pomysł jest najlepszy lub podzielcie się swoimi, może a nóż uda wam sie wymyślić coś ciekawszego :)

 

kraznal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twoje programiki quizzowe dobre b byly nawet w Delphi. Ale kiedys, KIEDYS KIEDYS, pamietam na plytce Gamera byl program do robienia, oraz grania w gry tektowe, wiesz 'Make your own Adveture book' Gdzie decyzje to numerki i te numerki sa na roznych stronach. Przykladem takiej gry bylaby 'gra'. Wygoogluj.

Wlasnie zlamalem jedna z zasad. Nie mozna rozmawiac o grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...