Skocz do zawartości

Szukam programisty do gry [50-50%]


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

cross-post z warsztatu

 

Więc tak:

 

Szukam programisty do projektu, który można ukończyć w kilka miesięcy. Jest to gra typu Tower defense z ciekawym theme i kilkoma innymi urozmaiceniami. Nie będę tutaj za bardzo mojego pomysłu rozpisywał, bo to nie ma znaczenia większego, ważne jest to, że ma to być w widoku z lotu ptaka (top-down) i prawdopodobnie będą potrzebne particlesowe efekty (ognia, itp.), ale nie też nie za dużo.

 

Nie ma dla mnie większego znaczenia w czym gra zostanie napisana, czy nawet wyklikana o ile nie będzie miała przesadzonych wymagań sprzętowych i wszystko będzie ładnie działać. Najlepiej oczywiście by było jakby dało się zrobić wersje na Maca i Linuxa. Dopuszczam nawet możliwośc, że ktoś będzie to umiał napisać na iPada, czy też androida jakiegoś. Tyle, że najważniejsza jest dla mnie wersja na Windowsa, bo tylko takowy system posiadam.

 

Grę zamierzam wydać, czy to na Desurze (i innych stronach do dystrybucji gier indie), czy nawet na Steamie (wszystko się może zdarzyć) lub innych appstorach.

 

A więc tak, co do mnie:

Ukończyłem już kilka mniejszych gier w przeszłości, mam doświadczenie w designie, wiem też trochę o PR, czy marketingu i tymi rzeczami się zajmę. Poza tym odpowiadam w projekcie za oprawę graficzną. Co by nie było, że w ślepo się każę ludziom zgłaszać to tutaj można zobaczyć moje "portfolio" http://everyday-im-drawing.blogspot.com/p/portfolio.html

 

Szukam osoby, która ma chociaż trochę tego wolnego czasu, aby poświęcić go na projekt, żeby to się nie ciągnęło latami.

 

Kontakt:

gg: 10155240

email: theanty93@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...