Skocz do zawartości

Laptop


Makary155

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora aby kupic sobie jakiś przenośny komputer. Przeglądając oferty w sklepach z komputerami nastknąłem się na ASUS K53BY-SX057V

Proszę o opinie czy model jest warty kupna, ewentualnie doradzić inny. Mój budźet na ten cel to 2000zł, ale chciałbym wydać jak najmniej a mieć przyzwoity sprzęt. Na allegro znalazłem taką ofertę:

http://allegro.pl/asus-k53by-15-6-4gb-500g...1857915113.html

Nowy, z gwarancją i tani, nie wiem co o tym sądzić. Przeznaczenie komputera: głównie praca i nie aż tak nowe gry.

 

P.S. wiem że bez systemu - ale mam dostać windę od uczelni za free, więc wszystko mi jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą w rozwiązaniu Akarius'a jest ten Turbobuster, który ma jedną wadę - Włącza się na pół godziny (kto to w ogóle zatwierdził?!). No i na dysk można ponarzekać

 

Ogólnie Laptop wygląda ciekawie ;) Chociaż podobno Asusy i Acery to jeden wielki ...

 

Przypuszczam, że laptop za 1000zł by ci styknął.

 

Problem w tym, że niektórzy są głupi, bo kupują laptopa za powiedzmy 3000zł, potrzebują sprzęt za 1000zł, a taki laptop tyle prądu żre, że cały czas trzeba dosypywać węgla :>

 

Fervi

 

OFC. Jeśli będziesz korzystał z całej mocy laptopa - bierz go, jednak zazwyczaj mało osób używa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...