Skocz do zawartości

Zablokowane gra "john" = oszustwo Ignisa


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ludu!

Jakiś czas temu pojawił się tu topic z grą pt. John rzekomego autorstwa mojego team'u i Ignisa.

Ludzie, przysięgam Wam na wszystko co mam - nie mam nic wspólnego z tą produkcją!

To prowokacja Ignisa!

 

Żądam tylko przeprosin i przyznania się do winy.

 

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam, Bedziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będę nikogo przepraszał żuczku,

dobra, to idziemy do sądu ^^

i tak nie lubią twoich produkcji ;x.

no to co? ale aż tak nisko jeszcze nie upadłem, żeby dawać się ośmieszać :x

A z reklamacjami co do poprawy twej reputacji to do IamTheLawa ^^

czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić ignisa z gmclanu!! nie dość ze podszywa się pod inne osoby i wstawia jakieś shity (powiedział że zrobił ją Bedziom) to jeszcze pozwala aby Bedziom zbierał baty

ZBANOWAĆ IGNISA!!!

Edit:

@ ignis

Weź przykład ze swojego avatara i strzel sobie w łeb naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignis

 

A podpisałeś to tak :

"Programowanie: Ignis, Bedziom

Fabuła: Rafaeru, Bedziom

Grafika: Piotr5286, Bedziom"

 

a to jest (nie licząc Ciebie) skład mojego team'u, który nie miał w tym najmniejszego udziału.

Ośmieszyłeś mnie i ich.

Co do mnie, to ja się jakoś specjalnie nie ciskam o moją kompromitację, ale jest tu tylko 1 produkcja moja i team'u (dobra, tylko Seweryna55) i ona jest lepsza od typowo moich produkcji.

Nie widzieliście jeszcze żadnego naszego wspólnego dzieła, więc nie możecie od razu wydawać wyroku śmierci i hańby.

A tu Ty wyskakujesz z czymś takim. I co? Jak ludzie zobaczą kredki team'u NightVision to od razu (może nawet bez pobierania) dadzą max. 1/5. Przez Ciebie.

 

Nie obraziłem się - po prostu jest mi bardzo przykro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem jaki to miało cel Ignis,

ale skoro bedziom tego nie robił to się skompromitowałeś na maxa.

I w ogóle od kąd jestem w teamie to Bedziom mówi mi o każdym projekcie czyli na pewno bym robił grafę do tego.

Więc także proponuje bana za specjalną próbę ośmieszenia Bedzioma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety o banie zapomnij. W regulaminie nie ma na to artykułu towarzyszu. Ale i tak cię przeproszę w imię braterstwa, prawa i sprawiedliwości ^^. Przepraszam. Następny odcinek jeżeli będziesz na tyle łaskaw opierdzielić Jajestemprawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże. Zrobił ją Iamthelaw
haa wiedziałem że to ten grzybek knuje !! :D zawsze trzeba wyciąć drzewo z korzeniami żeby nie odrosło Iamthelawa trzeba zbanować :D ale pewnie nikt nie będzie za tym bo nikt nie widzi że on tu najgorsza robotę robi na gmclanie XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby dać mu bana ;x To tajny agent niggasa. Wytnijmy go w imię illuminati. Lolololo

 

Ja też. I jeśli nie zauważyłeś (?) to dlatego go przeprosiłem..

 

Zauważyłem że go przeprosiłeś, ale odpowiedziałem ci dlaczego się oburzałem.

Przeprosiny były ale przyznanie się nie więc tylko pytałem :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

JA PIERDOLE, Ignis, ty to w przyszlosci politykiem bedziesz. Osmieszyles jednego, zrobiles z niego wrecz idiote a pozniej wszystko zwaliles na lawa i jeszcze jestes za banem dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że go przeprosiłeś, ale odpowiedziałem ci dlaczego się oburzałem.

Przeprosiny były ale przyznanie się nie więc tylko pytałem tongue.gif

Ale to nie powód do oburzania się towarzyszu. Ja bym się osobiście podpisał pod beznadziejną, oczerniającą mnie pracą :) Nikt przecież nie będzie strzelał...

JA PIERDOLE, Ignis, ty to w przyszlosci politykiem bedziesz. Osmieszyles jednego, zrobiles z niego wrecz idiote a pozniej wszystko zwaliles na lawa i jeszcze jestes za banem dla niego

Ty jesteś taki ... czy tylko udajesz? Żartowałem z tym banem -.- Chcesz to jak wrócę do domu skopiuję konwersację GG w której mi to dał -.-. I z łaski swojej nie przeklinaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety o banie zapomnij. W regulaminie nie ma na to artykułu towarzyszu. Ale i tak cię przeproszę w imię braterstwa, prawa i sprawiedliwości ^^. Przepraszam.

 

Przeprosiny jak najbardziej przyjęte.

Następny odcinek jeżeli będziesz na tyle łaskaw opierdzielić Jajestemprawem smile.gif

następny odcinek czego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma do tego i am the law?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...