Skocz do zawartości

Zablokowane Multiplayer


Czy jestes cchetny ???  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes cchetny ???

    • TAK :)
      1
    • NIE :(
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zrobić grę RPG MP, ale potrzebny mi jest skrypt MP, w którym na ekranie, gry, na dole powinien być chat, a normalnie, nad chatem, gra. Gdy się zbliżę do sojusznika widać jego nick i jest on wyróżniony na zielono. Gdy zbliżę się do wroga, to na czerwono. Czy ktoś spotkał się w necie z takim skryptem lub czy ktoś potrafi zrobić takie coś? Za skrypt zostaniesz umieszczony w fabule gry, która, jak na grę MP, powinna być nikła, ale ty będziesz bardzo ważną postacią. Oczywiście twoje imię zostanie też umieszczone w creditsach, w rubryce SKRYPTY, która, jak sądzę, będzie wielka, a zatem będą nawet, nawet wymagania. Nie umiem rysować, dlatego gra będzie miała grafikę z innych gier. Produkcja będzie za darmo (klient), ale za postawienie serwera będzie trzeba trochę płacić. Zobaczę ile. Postacie, które pomogą w tworzeniu gry, mają te pliki za darmo. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Rozpowszechnianie pliku serwera bedzie karalne - jest to łamanie prawa, a więc zostanie ukarane z prawowitową surowością. SMS za ściągnięcie serwera bedzie tani: od 1-3 zl + VAT. :thumbsup:

 

Za co? Za jakie grzechy? Błędy ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne! Powtórzenia, w jednym miejscu brak przecinków, w innym przecinki zamiast kropek... Nadii, ostrzegam cię! Jesteś nowy, więc mogłeś nie wiedzieć, ale teraz już nic cię nie uratuje: jeszcze jeden taki post i dostajesz ostrzeżenie.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zrobi to, o co prosisz, to naprawdę wielkie gratulacje. Raczej nikt nie odwali takiej roboty za darmowy serwer, który wcześniej sam stworzył i postać w grze, w którą prawdopodobnie nikt nie będzie grał; a wszystko to dla człowieka, który będzie za to trzepał kasę (co też jest wątpliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra 25 % od SMS, gwarantuje TO. Ale jeśli tego niezrobie możecie mie do sondu podać :D, ty admin ja jestem dyslektykiem i mi takie coś wolno.

 

RM: Lepiej bierz się do nauki ortografii, papierek o dysleksji nie jest żadnym zwolnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakbym miał cza,s to bym zrobił coś takiego, ale sam. SMS'y - wystarczy wejść na jakiegoś wapstera albo coś. Jeżeli gra by była dobra, to i serwer sam by się znalazł. Raczej nikt za ciebie silnika nie zrobi.

 

Woock: Od nigdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten co mi pod postami pisze to lepiej niech sie zamknie :twisted:, a pozatym są wakacje (z denerwującymi adminami). Jeśli kogoś obraziłem to sorrki :twisted:

 

RM (Ranma_man): Ależ ja pisałem całkiem poważnie z dysleksją. Jedynie do czego ten papierek się przydaje, to do dyktand i matury. Potem możesz nim sobie d*** otrzeć. Wiesz, że ludzi z dysleksją pracodawcy niechętnie przyjmują do pracy, są na straconej pozycji, ba, nawet część wyższych uczelni możesz sobie wybić z głowy, bo cie nie przyjmą. Ja pracuję i uczę się do poprawki na studiach, więc ty w wakacje też możesz trochę nad sobą popracować. Zapomniałbym, ostrzeżenie dostajesz. To nie jest cool forum totalnie na luzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się, ja już jedną gre multiplayer zrobiłem, z postaciami z harvest hoon :). Mam mniejszy pomysł, otrzebny mi jakiś sposób bo sobie to obmyśliłem, a więc:

Gdy spotkasz gościa który jest człowiekiem to gdy naciśniesz enter to chat się otwiera i możesz z nim gadać. Czy da się coś takiego ??? czy ktoś się z takim czymś spotkał ??? i nareszcie czy ktoś potrafi coś takiego zrobić, oczywiście gada się tylko z tym kogo spotkales a nie ze wszystkimi na serwerze ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Skrypt na multiplayer i trzepacz kasy. No fajnie. Niektórzy wiedzą, że ja się wziąłem za coś takiego ( Woock, Goo, Marmot i wszyscy, którzy czytali moją sygnaturę <_<) ale nigdy nie brał bym za to kasy. I z tego, co ty tu pisze, wnioskuje ze jesteś, noobem bo cos takiego to bułka najmniej masłem, przy najmniej dla kogoś, kto zna podstawy. Tym bardziej, że ktoś zrobi ci grę, ty go dasz jako główną postać i myślisz, że po sprawie? Stary to on ciebie może dać jako męczennika w lochach w podziemiach a nie jako postać i to główną :| Ale jeżeli znajdzie się taki naiwniak to gratuluje.

 

PS. Dysleksja to choroba leniwców pospolitych, to cię nie usprawiedliwia, a nawet zobowiązuje do ostrzejszej nauki ortografii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! Dawno tak się nie uśmiałem! :D Aha, fajna polityka: Zróbcie wszystko za mnie, MOŻE dostaniecie darmowe (wow!!!) miejsce w creditsach, a ja się tylko podpisze iwystawię jako swoje. Aaaa, zapomniałbym. Ja nie umiem robić grafiki to ją ukradnę z innej gry, co to komu szkodzi... Boże! Kasy byś natrzepał, co? To może najpierw ty zapłać komuś za to że ci silnik napisze. I co? Szkoda kasy? A widzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goscie ty dwaj h#je, jakby co to daje 25 % od 1 SMS czyli jak się uzbiera 4 SMS to ma jak za jednego, ale moge negocjować do 50 %, wypłate będzie się miało co 60 dni i mie pier#oli jak dasz mi kolejne ostrzeżenie

 

Edit By Sadam: Podniesiony poziom ostrzeżenia ( Powód na Pw )

Edytowane przez Sadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To co teraz jest dyslekcją kiedyś nazywało się lenistwem. Ostatnio bardzo dużo osób ma oszukane takie papiery. Dyslektyk to osoba która zna zasady ale nie umie ich wykorzystywać w życiu codziennym. Np. wiesz kiedy dać ó w tekście, ale mimo to piszesz usemka zamiast ósemka. Np, dyslektykiem nie może zostać osoba która na teście powie że Korea jest w Europie. Takie osoby dostają papierek i odrazu podwyższają mu oceny w szkole.

2. Nikt nie będzie za ciebie robił gry, chyba że jesteś w grupie i się dzielicie co kto robi (no ale wtedy ty też robisz :D )

3. Nie nazywaj nas h*jami! A jak nawet to się pisze ch*jami.

4. Kaytek ma całkowitą rację. Ty natrzepiesz kasy za nie swoją grę.

5. Jak chcesz sprzedawać grę to nie możesz dawać grafiki z innych gier! Możesz wtedy zostać ukaranym o łamanie praw autorskich i kradzież mienia oraz o piractwo (jak dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej wejść na program partnerski niż na opłaty przez sms. Takie serwisy jak gery.pl tracą popularność przez te opłaty sms. W programie partnerskim zarabiasz za naciśnięcie w banner. Możesz zrobić takie wymuszenie, że będzie mógł ktoś ściągnąć dopiero jak naciśnie w banner. Takie programy partnerskie są na:

http://aukcje24.pl

http://allegro.pl

http://website.pl

http://www.fraza.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goscie ty dwaj h#je, jakby co to daje 25 % od 1 SMS czyli jak się uzbiera 4 SMS to ma jak za jednego, ale moge negocjować do 50 %, wypłate będzie się miało co 60 dni i mie pier#oli jak dasz mi kolejne ostrzeżenie

 

Oooo... ktoś wygarnął prawdę i trzeba o opieprzyć, nie? Uuu... Może tak kurs przeczytać, poduczyć się, w grupie popracować, co? A co to za gra online bez serwerów (no bo przecież NIKT nie wyśle sms'a).

 

Do Marmota: I jeszcze za paserstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś żałosny, zaczynasz gre od dupy strony... Może najpierw zbierz kase od ludzi, którzy bedą chcieli kupić gre, co? Jestem PEWIEN że każdy Ci zapłaciiii... Idiotyzm.

PS. Jeszcze jedno przekleństwo na kogokolwiek z forum i masz bana. Zrozumiano?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bana na co ??? IP, nick, hehehe mam 4 kompy w domu więc mie tak szybko niewykończysz. A wogle to do ekipy tworzacych jest juz 10 osob, i tyle bylo na poczatku, ale niewiemy jak stworzyc taki skrypy, ale wy gowno wiecie tylko sie z ludzi smiejecie (nawet mi sie z nerwow rymuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty na serio robisz się śmieszny. Możesz już tu nie pisać skoro nic nie umiemy, ale jakoś na razie tylko ty nic nie pokazałeś. Na pewno umiemy coś, czego ty niebardzo: pisać poprawną polszczyzną.

I nie martw się, zbanować mi sie ciebie uda, więc nie podskakuj. A jak masz coś jeszcze do powiedzenia to PW.

Lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, dopowiem coś jeszcze. Nadii, ty szukasz chyba jakichś idiotów. Jeżeli ktoś umie taki skrypt napisać, to SAM zrobi taką grę. SAM sobie wprowadzi opłaty sms'em i będzie pobierał nie 25% a 100%. Po drugie kraść oprawę audiowizualną z gier sobie możesz, ale jak gra jest darmowa (chociaż co lepsze też potrafią przyciąć). Inaczej szybko autorzy cię wywęszą i .... rozprawa sądowa. :] To nie jest tak hop siup, ile ty masz lat? Chyba jeszcze nie znasz brutalnej rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...