Skocz do zawartości

GM - UnLegal


Xca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy wszystcy którzy robia gry w tym programie mają orginalne wersje? Bo coś mi się niechce wierzy, że każdy z was kupuje program po 60zł. NIe lepiej poszuka darmowej na necie? Napewno sa jakieś scrakowane wersje ;)

 

mhm...

 

Pozdrawiam

Jacek^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Powiem tak, większość starych wyjadaczy gmclanu ma oryginała. Większość nowych wyjadaczy ma pirata. Reszta ma stare wersje lub niezarejestrowane.

I uprzedzę potencajlne pytanie - my nie propagujemy piratowania GM'a i nie jesteśmy forum warezowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja kupując GM wyszedłem z takiego założenia: tworzy go jedna osoba, a nie wielka korporacja, więc czemu nie wesprzeć tej osoby? Rozumiem jeszcze jak ktoś crackuje programy wielkich korporacji typu EA czy tym podobne, ale powiedz mi: czy ty jakbyś stworzył jakiś program (sam), byś go sprzedawał, to byś chciał, żeby byli tacy którzy mają nielegalne wersje, tym bardziej, że pieniądze te trafiają tylko i wyłącznie na dalszy rozwój programu (poprzez kupowanie płatnych dodatków)? Gdyby nikt nie płacił za Game Makera, to min. nie było by systemu particle, 3D, multiplayer i wielu wielu innych rzeczy które robią z GM program na poziomie. Poza tym, czy to, że jakiś program kosztuje 60zł (co za aplikację windowsową nie jest wygórowaną ceną) to odrazu trzeba crackować? Poza tym, ci co nie kupili, znowu mogą nie mieć przez kilka dni dostępu do najnowszych wersji. Np. wprowadzono nowy system keyów do GM 6.0 w porównaniu do tego z GM 5.3 i przez kilkanaście dni musieli pracować wszyscy nadal na wersji 5.3 :) . Crackowanie nie popłaca :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mark Overmars już nie przyjmuje bezpośrednio gotówki w stylu pieniącze w kopercie :] To nie te czasy kiedy leciała kasa na klucze dla parunastu użytkowników zawinięta w papier (zresztą na poczcie przecież można zamówić ekspres i zabezpieczyć przesyłkę na określoną kwotę). XD

 

Od takiej forsy jest teraz pośrednik - shareit. Szkoda tylko, że najbliższy oddział jest w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...