Skocz do zawartości

Hogs of War


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Miałby ktoś ochotę na partyjkę Hogs of War....powiedzmy dzisiaj ? Piszcie w jakich godzinach Wam pasuje .

 

DOWNLOAD GRY

 

Hogs of War to zrealizowana w komicznym stylu strategia turowa rozgrywająca się w trójwymiarowym środowisku. Otrzymujemy w niej możliwość toczenia walk, w których uczestniczą świnie walczące pod sztandarami sześciu krajów: Anglii, Francji, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Japonii i Rosji. Każda z nich posiada odpowiedni uniform, porozumiewa się w odpowiadającym narodowości językiem, posiada charakterystyczny akcent i wymowę. Powodem ich zmagań jest nic innego jak żądza władzy, a mówiąc ściślej dostęp do źródła surowców, które są kluczem do kontroli nad całą planetą.

 

-25 misji w kampanii toczonej w trybie rozgrywki jednoosobowej.

-Możliwość rozgrywki wieloosobowej.

-40 egzotycznych broni i ekwipunku: granaty, bazooka, czołgi, miotacz ognia itp.

-Różne rodzaje oddziałów, komandosi, inżynierowie, medycy, spadochroniarze.

 

Jeszcze niewiem jak wygląda rozwój postaci w multiplayerze , mam nadzieje że dostaniemy pule punktów na początku by awansować jednostki :) .

 

72014805.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires i Far Cry to też na pewno freeware'y (tak jak to podaje ta "przepiękna" strona).

 

edit: a zresztą, co ja będę się wykłócał. i tak już raczej prawie nikogo nie obchodzi Hogs of War.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry był swojego czasu ( jego single playerowa wersja ) do ściągnięcia za free, niewiem jak Age of Empires.

 

i tak już raczej prawie nikogo nie obchodzi Hogs of War

 

lul :D

 

Więc znajdź mi na jakiej licencji opiera się Hogs of War PC na dzień dzisiejszy ( i czy nie było darmowych releasów ) bo niechce mi się robić 100 postowej dyskusji nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry był swojego czasu ( jego single playerowa wersja ) do ściągnięcia za free

nie powiem, całkiem możliwe. ale nie wydaje mi się, żeby AoE było freewarem (nie potwierdzę tego, ale w sprzedaży całkiem niedawno była kolekcja AoEI+II).

 

ale jak tam wolicie, mnie też nie chce się teraz bawić w wywody wieńczone banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem, całkiem możliwe. ale nie wydaje mi się, żeby AoE było freewarem (nie potwierdzę tego, ale w sprzedaży całkiem niedawno była kolekcja AoEI+II).

 

ale jak tam wolicie, mnie też nie chce się teraz bawić w wywody wieńczone banem.

Jak by nie patrzeć to że jest free jest całkiem możliwe bo np. gta1+2+3 tez jest w sprzedaży gdzie gta 1i 2 są free

 

Co do samej gry jak znajdę trochę czasu to może i zagram :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawca i producent tej gry już nie istnieją od paru lat, więc wątpię by ktoś robił jakieś wyrzuty z powodu grania w piracką wersję. A w sprzedaży elektronicznej nie kojarzę nawet tej gry, by gdzieś była, to co dopiero w zwykłej pudełkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...