Skocz do zawartości

There She is !!


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ^^

Ostatnio miałem trochę luzu, więc zrobiłem sympatyczną (mam nadzieje) gierkę raczej dla młodszych odbiorców, choć i ja sam z kumplem się dobrze bawiliśmy (jak dzieciarnia) ^^" Ale dobra może coś o grze, gierka jest oparta na krótkim filmiku który buszuje po sieci (tak że postacie mogą być znane dla niektórych). W gra jest przeznaczona tylko dla dwóch graczy, z racji tego że jest to demo do wyboru jest tylko niestety jeden level. Ale o co chodzi ? Jeden z graczy musi być albo kotem albo królikiem. Zasada jest taka że królik ściga kota, kot ma 9 żyć po każdym "dotknięciu" przez królika odejmuje mu się jedno gdy straci wszystkie przegrywa. Królik przegrywa wtedy gdy czas dobiegnie do zera. Jedynym słowem kot musi przetrwać do końca czasu. Taka zabawa dla dwóch ^^" By urozmaicić grę można wybierać sobie muzyczkę (midi) poszczególny utwór jest w klawiszach od 1 do 9, zero "0" wyłącza muzykę jeżeli komuś przeszkadza. Ogólnie nic ciekawego ale bo to na razie demo w pełnej wersji będzie więcej leveli i edytor map. Będą również bonusy.

 

>>DOWNLOAD<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...