Skocz do zawartości

IntinteOS


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Albo masz własny serwer? Na Windowsie śmiesznie by było hostować cokolwiek
Ja mam w swojej firmie paręnaście maszyn serwerowych z debianami lenny, a dzisiaj przyszła do mnie kolejna maszyna z UK i leży sobie na kartonie za moimi plecami. Dostałem gratis windows 2003 server r2 i z tego powodu cieszę się jak dziecko. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ty nie, bo nie masz co hostować. To wszystko zależy od oferowanych usług. Na co dzień działam w drugiej pracy z win2003 + Oracle i działa wyśmienicie. Ba.... nawet operuję windowsem 2000 server z jeszcze jednym Oraclem i żyję (mimo, że win2000 to zabytek klasy zerowej).

 

Ogólnie na dekstopy preferuję windowsy, a na serwery linucha, jednakże nie przeszkadza mi gdy mam do czynienia z odwrotną sytuacją. Ceniłem sobie ubunciaka na lapiku, ale windows to windows. :P

 

Windowsy serwery świetnie się nadają do infrastruktury intranetowej, natomiast do internetu też, ale trzeba dobrze skonfigurować zabezpieczenia i usługi (jak i w linuksie zresztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szpanuj tak, burżuju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza dystrybucja (a konkretnie moja), ma o wiele więcej aplikacji (w Kubuntu masz zainstalowane ok. 50-60 języków, u nas 1), staraliśmy się dobrać tak programy, by jak najwięcej osób znalazło coś dla siebie, nowa wersja Distro wprowadza nowy wygląd (czyli odświeżone KDE, mało dystrybucji (albo żadna) nie wprowadza takich zmian w KDE, a powinna) i jest oparta na Debian Squeeze (prawdopodobnie najbezpieczniejszym distro). Staraliśmy się też dodać aplikacje, które ułatwią zarządzaniem systemem i różnego rodzaju sterowniki. Konkretnie można powiedzieć, że jeden wielki misz-masz :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...