Skocz do zawartości

Zablokowane Tusk pijany?


don_soyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie za bardzo wierzyłbym w Palikota i jego magiczną rękę. Lepiej postawić na coś, co siedzi w polskiej polityce już długi czas i niezmiennie trzyma się raz własnych fundamentalnych założeń - tym bardziej, że w porównaniu z ostatnimi latami, trafia się okazja na to, by chociaż raz UPR przybliżyło się znacząco do współwładzy.

 

No, o ile załatwi problemy wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę króla

Też nie chciał bym monarchii, ale żeby się z kimś zgadać poglądowo, nie trzeba punkt w punkt się zgadzać.

i nie przeszkadzają mi kobiety, a Korwin Mikke wyjątkowo ich nie lubi.

Wow, to skąd on ma żonę? Spotkałeś kiedyś Korwina face-to-face? Nie? To się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam jego felietony w Agorze i jego poglądy wyjątkowo mi nie odpowiadają. Ale jestem Żydem i Komunistą, nie będę się wypowiadał.

 

Chodzi mi o to, że on uważa, że kobiety powinny siedzieć przy garach i nic nie robić.

Harmonijna współpraca mężczyzny i kobiety dla postępu ludzkości nie polega na tym, by żona Izaaka Newtona razem z nim wymyślała prawo powszechnego ciążenia od czego co najwyżej zaszłaby w ciążę tylko na tym, by nie przeszkadzała mu leżeć pod jabłonką i rozmyślać oraz by usuwała mu spod nóg rożne drobne niedogodności, które mogłyby oderwać go od myślenia.

Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poglądy obyczajowe są najmniej ważne, bo w systemie, który proponuje Mikke jego poglądy liczyłby się tak samo jak moje i twoje. Zainteresuj się plusami kapitalizmu, a ich jest pełno. A najważniejszy to chyba WOLNOŚĆ.

Mikke ma swoje zdanie o kobietach, ale niczego im nie ZABRONI. Dla niego każda osoba sama indywidualnie powinna zadbać o siebie. Jak ktoś lubi bezpieczeństwo - niech się ubezpieczy. Jak chce ryzykować - nie musi.

A państwo, powinno interweniować wtedy, gdy wolność ludzka jest naruszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, środowiskom liberalnym brakuje charyzmatycznego lidera, który pociągnął by za sobą większę grupę. Znowu nas różnią obyczajowe szczegóły, a tak naprawdę potrzeba nam zjednoczenia. Duże nadzieje wiążę z KontestKlubami i polskim TeaParty. Trzeba wspomagać takie inicjatywy i śledzić ich rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem, wiele ludzi z takich środowisk mówi o wolności, ale mam wrażenie, że wolność tę można mieć tylko będąc katolickim heteroseksualistą, w dodatku często też mężczyzną.

Jakoś angażuję się z kumplami w takie ruchy, a jakoś fakt, że są ateistami mi nie przeszkadza. Więc nie wiem o czym mówisz. Znowu za dużo tvn-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, media mnie kontrolują.

Ostrzegam: jeśli pozwolimy rządom manipulować przy języku, to jutro możemy się dowiedzieć, że ?małżeństwem? jest związek mężczyzny z gruszą ? co jest zresztą nawet rozsądniejsze, gdyż z tego związku mogą być owoce, czyli gruszki ? podczas gdy związek dwóch homosiów żadnych owoców wydać nie może.

Z punktu widzenia płciowości nie ma różnicy miedzy stosunkiem dwóch homosiów, a człowieka z dziurą w płocie.

 

Akurat o katolicyzmie nic nie mogę znaleźć, masz punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem, nie mam siły Ci tego tłumaczyć, bo musiałbyś przeczytać więcej wypowiedzi, a nie wyciągać te z Wikicytatów. JKM sam stwierdził, że jest zasadnicza różnica między "homosiami" a "gejami" w jego nomenklaturze, gdyż Ci pierwsi żadnych regulacji prawnych nie potrzebują. Ja na adopcję nie zgadzam się nie tylko z racji poglądowych, ale także z tego powodu, iż to w mojej opinii zaburza prawidłowy, biologiczny model rodziny.

 

UP: prywatyzacja: jeśli zajmuje się tym organ, który ma przeświadczenie, że pieniądze należą do jego autonomicznej spółki, tym bardziej liczy się z każdym groszem. Poza tym, istnieje konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę za dużo sugeruję się jedną osobą z mojej klasy, która właśnie ubóstwia Mikkego i jest strasznym homofobem. Akurat ja na adopcję też się nie zgadzam, ale na małżeństwa owszem.

 

A, uważa on też, że podatki to haracz i nie powinno być żadnych. Według niego np. sądy powinny być utrzymywane z... dobrowolnych dotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie do sytuacji jaka ma miejsce teraz. Gdzie jeden inwestor pracuje nad 2/3 dróg w Polsce i dostaje jeszcze koszmarne sumy za naprawianie usterek do, których sam się przycznił. Wprowadzenie na tym rynku konkurencji diametralnie zmniejszyło by wydatki na utrzymanie takich rzeczy (Australia np). Uwierz mi, że nie trzebaby dużo z podatków zabierać na coś takiego...

EDIT: A skoro małżeństwa homoseksualne będą w pełni legalne to dlaczego mają być dyskryminowane i odbierać im prawo do opieki nad dziećmi? Takie pytanie pojawia się wszędzie gdzie dopuszczono do takowych małżeństw (patrz GB np).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie mówi, że wszyscy popierają JKM z każdym jego słowem w 100%, chodzi tylko o to, że to póki co jest jedna z niewielu dróg w polskiej polityce prowadzących do liberalnego modelu gospodarczego w naszym państwie :). Gdyby inne osoby, jak np. Marcin Chmielowski, były bardziej popularne - zdobyłyby prędzej mój głos :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, uważa on też, że podatki to haracz i nie powinno być żadnych.

it isn't true. Jak mówili to w telewizji.... to widzisz już jak ona działa.

Teraz już się kłamie w żywe oczy.

 

Trzeba zrozumieć, że tam, gdzie nie ma konkurencji jest opier******* się, nieudolność i wyzysk.

Nie wspominam o obowiązkowych ubezpieczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tym akurat też jestem. Ogólnie sam wspieram liberalizm, ale nie w wykonaniu UPR/Korwina, którego nienawidzę. Jeśli chodzi o społeczeństwo mam poglądy czysto lewicowe. Podatków bym jednak mocno nie ograniczał, zabrałbym tylko tę część z pensją polityków.

Btw, akurat tam, gdzie jest konkurencja wyzysk również się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...