Skocz do zawartości

Problem z komputerem


Epiclord

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, no więc mam pewien problem z komputerem. Od 2-3 dni zaczął się po kilkugodzinnym graniu wyłączać. Codziennie wyłączał się po po około 2 razy (po dłuższym siedzeniu - dodam, że nigdy tak nie miałem). Dzisiaj brat przyszedł z pracy i usiadł na kompa, oglądał coś na kompie, kiedy komputer mu wyłączył. Włączył ponownie po 10 minutach, chciał dokończyć film który oglądał - pokazał mu się blue screen). Włączył po 10 minutach znowu komputer, zaczął piszcześć na początku jakoś dziwnie (piski takie jak na przykład źle podłączymy kable/nie dociśniemy karty graficznej, tylko nie takie ciąglę PIII, tylko z odstępami). No więc nie mogę w nic grać, bo po 5 minutach wyłacza mi się komputer. Obecnie mam taki problem, że chodząc po internecie wszystko mi się przycina, kiedy przesuwam zakładki jest opóźniona reakcja, kiedy pisze tekst zatrzymuje się i pojawia nagle cały po 3-5 sekundach (uciązliwe pisanie postów). Jeszcze jak ktoś status zmieni, to też masakra (zostaje biały ślad). Dodam, że zawsze grałem i korzystałem bezproblemowo (żadnych zwieszek). Domyślam się, że to karta graficzna, ale kieruje do Was pytanie - co to za problem, z czym jest związany i jak go rozwiązać.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...