Skocz do zawartości

Gra w stylu Tibii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1Mam pytanie jak zrobic gre w styu tibi???

*Jak zrobić statystyki

*Wszystkie przedmioty o ineej sile rażeniaq :lol2:

*No awansa na lavele

 

A przyoakzij szukam chętnych do mojego projektu.

 

Patrz, jak piszesz, bo będzie warn.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<_< Nie chcę cię zniechęcać, ale:

- najpierw naucz się robić remaki klasycznych gierek (Pacman, Tetris, Scorched earth), rpg offline.

- zarejestruj GM-a za 60 zł.

- naucz się języka GML.

 

Chcesz przyspieszyć ten zabieg?

- zarejestruj GM-a za 60 zł,

- poszukaj w dziale Vahalla tematu o grach MMORPG w GM-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Mam pytanie jak zrobic gre w styu tibi???

 

Ha ha ! jak ja lubię takich ludzi. Praktycznie każdy typ gry można zrobić w GM, widzę że wyobraźnia nie pracuje tak jak należy...

 

*Jak zrobić statystyki

 

Parę zmiennych... ale i tak nie wiesz o co chodzi... Zapraszam do zwiedzania :

TUTAJ i TUTAJ

 

*Wszystkie przedmioty o ineej sile rażeniaq :lol2:

*No awansa na lavele

 

Znowu deklaracje i zmienne =3

 

Osobiście odradzam ci robienia tej gry bo jeszcze będziesz miał na sumieniu czyjąś śmierć !! =P xD (Gdy ją wpuścisz w internet) =P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sie zarejestrować na GM 6.1 to przepisz to tam gdzie sie rejestruje i nie musisz płacić:

Name:XXXXX

Key:XXXXX

Teraz będziesz miał te opcje których nie miałeś bez rejestracji

 

To nie jest forum warezowe. Normalnie dostałbyś bana albo co najmniej ostrzeżenie, ale jesteś nowy, więc na razie powiem ci tylko żebyś się pilnował.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

if potwor.life =< 10 {
//kod_ucieczki
}

Zamiast potwor.life daj zmienną oznaczającą życie potwora, a tam gdzie jest //kod_ucieczki daj kod który będzie odpowiadać za ucieczkę potwora. Nie mogę go napisać z tego powodu, że nie wiem jak jest zbudowana twoja gra. Jasnowidzem nie jestem, więc sam pokombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... już wiem, czemu to forum ma tyle postów. trolle, które niełaskaw zapoznać się z podstawami omawianego na forum tematu (w tym przypadku GM), odrazu atakują forumowiczów ze świetnymi pytaniami: "jak zrobić unreal engine 3, ale żeby się nie programowało? jak zrobić tibię? bo słyszałem, że mój kolega umie robić takie gry to ja też chcę bo będom się w szkole śmiali!". a nasi dzielni moderatorzy co? patrzą się na pisownię. szlag mnie trafia, kiedy coś takiego widzę, naprawdę :D pytania zadane tu są tak nieprecyzyjne, że trzebaby napisać całą encyklopedię, żeby na nie odpowiedzieć.

 

kolego, zacznij od tutoriala - zrób kilka prostych gier, naucz się podstaw, zapoznaj się z funkcjami odpowiedzialnymi za transmisję danych w internecie - później dopiero, gdy już będziesz miał jakieś pojęcie o tym co mówisz, zacznij zadawać pytania. konkretne. i nie zrażaj się tym, że "nauka języka trwa wieki" - żadnej wiedzy nie możesz mieć od tak. wiem, że zaraz góra innych trolli, a może i nawet moderatorzy, zwrócą mi uwagę, że to nie ja tu decyduję jak ma być - right, w istocie tak jest. ja tylko wyrażam głębokie ubolewanie z powodu niepojętności, żeby nie powiedzieć głupoty użytkowników.

 

inna zresztą sprawa, że wygląda to, jakby koleś najzwyczajniej w świecie robił z Was pośmiewisko, ale dobra xD

 

pozdro, hope that uda Ci się kiedyś stworzyć swoją Tibię i świat oszaleje na punkcie Twojej gry. byle żeby gracze nie bili matek krzesłami.

 

e: dobra Marmot, poleciało chyba z 20 linków do tego przykładu, nie ma co się męczyć ;p

 

a lamce od wareza bana! xd

 

-

 

pietrus: ze wszystkich tych wiadomości, ten post(mój) jest najbardziej zrozumiały i z sensem xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... już wiem, czemu to forum ma tyle postów. trolle, które niełaskaw zapoznać się z podstawami omawianego na forum tematu (w tym przypadku GM), odrazu atakują forumowiczów ze świetnymi pytaniami: "jak zrobić unreal engine 3, ale żeby się nie programowało? jak zrobić tibię? bo słyszałem, że mój kolega umie robić takie gry to ja też chcę bo będom się w szkole śmiali!". a nasi dzielni moderatorzy co? patrzą się na pisownię. szlag mnie trafia, kiedy coś takiego widzę, naprawdę :D pytania zadane tu są tak nieprecyzyjne, że trzebaby napisać całą encyklopedię, żeby na nie odpowiedzieć.

 

kolego, zacznij od tutoriala - zrób kilka prostych gier, naucz się podstaw, zapoznaj się z funkcjami odpowiedzialnymi za transmisję danych w internecie - później dopiero, gdy już będziesz miał jakieś pojęcie o tym co mówisz, zacznij zadawać pytania. konkretne. i nie zrażaj się tym, że "nauka języka trwa wieki" - żadnej wiedzy nie możesz mieć od tak. wiem, że zaraz góra innych trolli, a może i nawet moderatorzy, zwrócą mi uwagę, że to nie ja tu decyduję jak ma być - right, w istocie tak jest. ja tylko wyrażam głębokie ubolewanie z powodu niepojętności, żeby nie powiedzieć głupoty użytkowników.

 

inna zresztą sprawa, że wygląda to, jakby koleś najzwyczajniej w świecie robił z Was pośmiewisko, ale dobra xD

 

pozdro, hope that uda Ci się kiedyś stworzyć swoją Tibię i świat oszaleje na punkcie Twojej gry. byle żeby gracze nie bili matek krzesłami.

 

e: dobra Marmot, poleciało chyba z 20 linków do tego przykładu, nie ma co się męczyć ;p

 

a lamce od wareza bana! xd

a wsród tych pytaniowych postów, kilkanaście pouczeń tego typu. skoro nie pomaga to po co powielać to samo kilkanaście razy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf napisał

Jeśli chcesz sie zarejestrować na GM 6.1 to przepisz to tam gdzie sie rejestruje i nie musisz płacić:

Name:XXXXX

Key:XXXXX

Teraz będziesz miał te opcje których nie miałeś bez rejestracji

A Micja na to:

a co do tej rejestracij nie działa wolfie.
:blink: lol

 

Dobre. :D Jeden lepszy od drugiego. :]

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... już wiem, czemu to forum ma tyle postów. trolle, które niełaskaw zapoznać się z podstawami omawianego na forum tematu (w tym przypadku GM), odrazu atakują forumowiczów ze świetnymi pytaniami: "jak zrobić unreal engine 3, ale żeby się nie programowało? jak zrobić tibię? bo słyszałem, że mój kolega umie robić takie gry to ja też chcę bo będom się w szkole śmiali!". a nasi dzielni moderatorzy co? patrzą się na pisownię. szlag mnie trafia, kiedy coś takiego widzę, naprawdę :D pytania zadane tu są tak nieprecyzyjne, że trzebaby napisać całą encyklopedię, żeby na nie odpowiedzieć.

 

kolego, zacznij od tutoriala - zrób kilka prostych gier, naucz się podstaw, zapoznaj się z funkcjami odpowiedzialnymi za transmisję danych w internecie - później dopiero, gdy już będziesz miał jakieś pojęcie o tym co mówisz, zacznij zadawać pytania. konkretne. i nie zrażaj się tym, że "nauka języka trwa wieki" - żadnej wiedzy nie możesz mieć od tak. wiem, że zaraz góra innych trolli, a może i nawet moderatorzy, zwrócą mi uwagę, że to nie ja tu decyduję jak ma być - right, w istocie tak jest. ja tylko wyrażam głębokie ubolewanie z powodu niepojętności, żeby nie powiedzieć głupoty użytkowników.

 

inna zresztą sprawa, że wygląda to, jakby koleś najzwyczajniej w świecie robił z Was pośmiewisko, ale dobra xD

 

pozdro, hope that uda Ci się kiedyś stworzyć swoją Tibię i świat oszaleje na punkcie Twojej gry. byle żeby gracze nie bili matek krzesłami.

 

e: dobra Marmot, poleciało chyba z 20 linków do tego przykładu, nie ma co się męczyć ;p

 

a lamce od wareza bana! xd

 

-

 

pietrus: ze wszystkich tych wiadomości, ten post(mój) jest najbardziej zrozumiały i z sensem xP

>.<! (mega-frustracja x_x)

 

przeczytałeś? to teraz idź na drzewo prostować banany, tyle zdołam z siebie wykrzesać :]

 

Wiem że nie lubisz takich ludzi. Proszę, folguj trochę, proszę :)

Tymon

 

 

Blokada postowania na tydzień, Ranma_man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...