Skocz do zawartości

splash video w okienku a reszta aktywna


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tak sie da w GM8 bo kombinuje troche i ciągle film wyświetla mi się na caly view, tło się robi czarne i nie widać innych obiektow.

Chce żeby film wyświetlał mi się jak zwykly animowany gif np o wymiarach 240x160.

 

 

Chce zrobic żeby w HUDzie był monitor i na nim sie wyświetlał ten filmik i się loopował . Może skumacie o co mi chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak sie da w GM8 bo kombinuje troche i ciągle film wyświetla mi się na caly view, tło się robi czarne i nie widać innych obiektow.

Chce żeby film wyświetlał mi się jak zwykly animowany gif np o wymiarach 240x160.

 

 

Chce zrobic żeby w HUDzie był monitor i na nim sie wyświetlał ten filmik i się loopował . Może skumacie o co mi chodzi .

sam sobie odpowiedziałeś, zrób sobie gifa i do gm lub wczytuj sobie z dysku, chyba najprostszy sposób :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaa... chyba sam bym sobie skonwertował gifa tylko że on waży znaacznie więcej niż pliki fimowe, dlatego chce tak .

Jak np w the veterans animacje przemów przeciwnika ważyły jakieś 4mb albo i wiecej a w plikach wmv wazyłyby mi jakieś 0.5mb

 

Tak jak myślałem, teraz każdy plik zajmuje prawie po 1mb zamiast po 80kb

 

edit:

 

Kurde niby dziala ale musi być fullscreen bo film ustawia sie poza całym oknem gry no i okno gry staje sie niekatywne az sie na nie nie kliknie :D jak gra się w oknie, no i jak się kliknie na ten film to się wyłącza ;d

 

edit:

 

dobra, inaczej się chyba nie da zrobić ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...