Skocz do zawartości

Mini Show DEMO


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mini Show DEMO

 

Gatunek: orginalny(mamy kilka mini gierek w jednej grze)

 

Opis: Mini Show to gra w której mamy kilka różnych mini gierek, w których mamy różne zadania do wykonania. W wersji demo mamy aż 4 mini gierki. Gra w prawie polskiej wersji językowej(niektóre słowa są po angielsku). To moja druga gra.

 

Download: http://www.yoyogames.com/games/138756-mini-show-demo

 

Rozmiar pliku: około 5MB.

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja; Twórca GM i pare innych osób

Fabuła:
brak ale jeśli jakąś widzicie to Ja

Grafika:
GM; Ja

Muzyka:
GM; Ja

Screeny:

po screeny odsyłam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka przyjemna, chciałbym móc powiedzieć to samo o grafice.

W pomoc nic nie ma napisane, a w drugiej grze ta strzała jakoś dziwnie lata.

zagrałem tylko w dwie gry dalej nie mogłem jakoś przejść :jezor: .

Ogółem gra 2/5 jak na drugą gre całkiem nieźle :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś nam kwasa zapodał. Oryginalne to to nie jest

 

1 gra- marna parodia galagi. Wrogowie nie strzelają, tylko w ślimaczym tempie idą (lecą?) w dół. Bez najmniejszego problemu wybiłem wrogów, którzy ledwo co do połowy mapy dotarli. Obawiam się, że miałeś zaszczyt ułożyć "Ai" wroga na klockach. Grafika nie twoja

 

2 gra- no cos o wiele lepszego. NAPARZANIE Z ŁUKU. Myślę sobie fuck yea, jakie cieniasy rysowane w paincie aż jeden i pół minuty. Za 6 razem udało mi się przejść ze względu na uprzednie oślepienie arialem o wielkości bodajże 48 zawierającym obstrukcję insługi jak naparzać z łuku.

 

3 gra- Tutaj patrze, no koleś teraz to zrobiłeś z siebie idiotę. Wkleiłeś niczym nie przerobiony przykład Marka Overmarsa pod tytułem Street racing. Nie wiem czemu, ale jak dojechałem do górnego końca viewa pojawiłem się w następnej grze

 

4 gra- wow, nie programowałeś tego racja? Tak jak i reszty gier. Znowu kolejne cuś wklejone i mało (nic) przerobione. Zastanawiam się kiedy ta katusza (czytaj: granie w twoją grę) się skończy. Toż to obraza moich odczuć co do wymienionej wyżej oryginalności.

 

Całe szczęście że są aż 4 gierki. Bo to aż za dużo. Po grafice ładowania gry stwierdzam, że grafikiem był ślepy szympans z parkinsonem. Nie poruszę sprawy muzyki która jest (o ile się nie mylę) z gry sonic, pobrana z game maker resource pack 2. Nie powiem żeby mi się nie podobała, no ale zaraz się dowiesz o co mi chodzi. Powiem, że ktoś kto robi grę w rpg makerze, ma w niej większy udział niż ty w tej twojej zajedwabistej gierce. Oszacował bym w procentach twój wkład na 5% całości (no nie moge dać mniej ani więcej bo kto wkleił klocka do poruszania się w dół, i narysował jakże piękną graficzkę ładowania i bardzo symetryczne ludziki). Gra mnie niczym nie przyciągneła, poza łukiem i muzyką. Ocenił bym to na 3/5 no ale że nic tam nie zrobiłeś to pała. A teraz siadaj do ławki xD Ja też lubię oceniać swoje gry na pięć maćku (patrz gwiazdki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż 4 mini gierki

 

No w sumie to i tak za dużo.

 

__

 

A więc : słaba grafika ( do tego nie twoja. ) , muzyka może być , menu nie jest złe ( tyle że przyciski też nie twoje )

, w ogóle mało zrobiłeś , jedynie kilka bardzo,bardzo marnych grafik .

 

Gra marna.

 

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gatunek: oryginalny(mamy kilka mini gierek w jednej grze)

Gra składająca się z samych mini-gierek?! Niewyobrażalna oryginalność! Czegoś takiego nie było nigdy ani na GMC, ani w ogóle w przemyśle growym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...