Skocz do zawartości

GW2


Pepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Morda!

A wy może jakieś opinie, kto czytał oczywiście o GW2 i zna jakieś inne MMORPG, bo szukałem jakiegoś stałego MMORPG, żeby wieczorem móc sobie spokojnie w coś zagrać... Kto czytał co sądzi od GW2 warto czy nie i proszę o uzasadnienie :)

 

 

 

Wojazax błagam cie nie pisz nic, chce żeby chodź trochę inteligencji było w tym temacie... Jeszcze pisały jakieś spamki, ale nie chce mi się szukać ich nicków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wilku mowa! Nie wolno pisać na temat UWAGA (tutaj ludzie lubią robić rzeczy tylko na przekór)...

czy ty w ogóle kiedykolwiek widziałeś GMa? bo wydaje mi się, że nie. idź sobie na komixxy lub inne demotywatory.

 

robię co mi każą, piszę nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie robicie nawet na przekór tylko na złość, albo jesteście {...}

nie pasuje ci towarzystwo? droga wolna, możesz sobie iść. :thumbsup: tylko pamiętaj, że teksty typu "morda" to nie coś, czego powinno się używać na forach internetowych.

 

co do tematu:

http://tinyurl.com/2u7cy2s

gwarantuję ci, że to nie jest twój interes jak oni utrzymują serwer. ty płacisz abonament. i nie stresuj się, co będzie za 5 lat, zdąży ci się znudzić minimum 5 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyatałem to, ale nigdzie nie znajdę takiej krytyki i siły negatywnej jak tutaj!

klikałeś w ogóle w ten link, siło pozytywna?

pamiętaj, że google może odpowiedzieć ci na twoje pytania, jeśli dobrze go użyjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...