Skocz do zawartości

Silnik gry o asach przestworzy i żelkach


Rekomendowane odpowiedzi

Całe 115 KB do pobrania!

 

Jest to silnik mojej gry, którą molestowałem przez dość długi czas, praktycznie od początku mojej przygody z GMem. Zaczynałem projekt, kończyłem i zabierałem się za coś nowego, znowu kończyłem i znowu przestawałem bo to łba wpadał mi nowy pomysł. Teraz historia się powtarza, tyle że z moim TDSem. A to coś postanowiłem olać i pozwolić wam się pobawić w moich wypocinach.

 

Co silniczek zawiera:

 

- poruszanie się naszych asy przestworzy, oczywiste, czyż nie? (+ zmieniające się klatki animacji podczas skręcania! Ło matko! Szaleństwo)

- AI samolotów (tak naszych, jak i tych co chcą nam odstrzelić ogon)

- 2 rodzaje przeciwników (znowu szalejemy!)

- teoretycznie, gra uwzględnia wysokość. Także z karabinu wyrzutni rakiet ziemia - powietrze nie ściągniemy, co innego bombą.

- system dnia i nocy.

- fajny HUD + radar.

- wiele innych rzeczy, pomniejszych i łatwych do zrobienia, a jednak dających wiele frajdy.

 

Parę screenów, żeby nie było płaczu, że bez screenów nie ściągamy:

 

screen1.jpg

 

screen2.jpg

 

Hej... ty! Tak, ty! Grafikę ukradło stado skrzatów. W zamian zostały nam te seksowne kwadraciki.

 

 

Na koniec:

 

Kredek nie trza, acz można. Grafika i dźwięki do wolnego użytku. Sterowanie dostępne w grze po kliknięciu w "F1". Silnik powstawał długi czas, zapewne da się tam dostrzec parę przykładów "umiejętnie" wlepionych w całość. Autorów nie pamiętam, jeśli jednak kojarzysz ich dzieła, daj ich do kredek.

Pozdrawiam, Judei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego tu nie kminić? Prujesz przed siebie i czekasz aż twój cel zrobi bum. Przed sobą masz zielone kółeczko, które pokazuje gdzie mniej więcej pociski polecą. A jak dalej nie trafisz, to odpal masę rakiet i tylko obserwuj jak ci multi kill wpadnie. ^^ (albo sam na nie wpadniesz i ty zrobisz bum, ale bądź dobrej myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...