Skocz do zawartości

Mikrofon


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, spoko Mimek, to odpowiednia cena, dzięki wielkie. Chodzi mi o to tylko, że przy nagrywaniu własne go głosu nie było żadnych szumów i wgl. że by była taka jakość jak w... Mhh... O, w piosenkach, tak to można ując.

 

EDIT

 

Takie jeszcze pytanko, co ten mikrofon ma, że jest tak cholernie drogi?

 

http://sklepy.allegro.pl/item1102353808_bl...usb_nowosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Właśnie dlatego poleciłem tamtego Logitecha. Wychodzi ponad przeciętnie w stosunku jakość/cena. Takie mikrofony, jakie pokazał Marmot, to klasa sama w sobie, a to co ja dałem, to zwyczajny mikrofon, tylko bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że nie byłbym co do tej jakości taki pewien. Niewątpliwie to, że podłączany jest przez USB niweluje problem związany z jakością karty dźwiękowej, ale mikrofon przez to, że ma bardziej skompikowaną konstrukcję na układach elektronicznych co by przetworzyć sygnał na zgodny z USB, niekoniecznie musi idealnie schwytywać dźwięk. Ale nie sprawdzałem go, więc ta opinia jest tylko z dedukcji wyciągnięta ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się postarasz, to i zwykły mikrofon może mieć jakość jak te za tysiące złotych

nope.avi

 

Tiger, polecam kupić sobie kartę zewnętrzną/mixer i do tego jakiś mikrofon marki Shure.

Wtedy będziesz miał jakość, bo bezpośrednio do wewnętrznej karty to sobie możesz pomarzyć o jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to tylko, że przy nagrywaniu własne go głosu nie było żadnych szumów i wgl. że by była taka jakość jak w...
Tu więcej zależy od karty dźwiękowej. Podłącz biedronkowy mikrofon za 5 zł do dobrego interfejsu, nie będziesz miał żadnych szumów (fakt że nie mówię o ogólnej jakości).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...