Skocz do zawartości

Nabór to teamu Protozoa!


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak: zarejestrowałem się tylko dlatego, że zobaczyłem wątek o tej waszej Protezie.

Chciałbym ubiegać się o posadę programisty: C++ mam opanowane do perfekcji, znam Jave, Pascala (i Object), C#, Visual Basica - a co do GM'a to nie uznaje go za profesjonalne narzędzie, ale posiadam go w wersji 8 PRO i znam GML, niestety nie sądzę że mógłbym coś zwalić :P

Mógłbym też być grafikiem, ale z pixelartem praktycznie leże.

 

Nom, C mam opanowane do perfekcji, znam Jave, Pascala (i Object), C#, C++, A0, VB, GML, Assembler, Delphi

 

Panie, daj pan jakieś programy czy coś :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsumuj (przez Ciebie musiałem szukać na penie):

 

CodePad - napisany w C# bodajże prosty edytor programistyczny: http://www.box.net/shared/rrjruhbtd2

 

MotionSec - detekcja ruchu na kamerze: http://www.box.net/shared/56nepst90u

Zalecane: kamera 320x240, Windows XP (na nowszych wymagane uprawnienia admina), procek co najmniej 1.6

 

Więcej nie mam bo zgubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protozoa - słowo z języka ang. znaczące pierwotniak, pierwotniaki, więc skoro to po angielsku to musi być określenie, że jest polski zespół, a poza tym była dyskusja, żeby założyć też międzynarodowy zespół. Po to część "Polska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protozoa - słowo z języka ang. znaczące pierwotniak, pierwotniaki, więc skoro to po angielsku to musi być określenie, że jest polski zespół

nie musi

a poza tym była dyskusja, żeby założyć też międzynarodowy zespół. Po to część "Polska"

najpierw załóżcie, później nazywajcie te międzynarodowe oddziały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna macie coś do nas?

jeśli chcecie kogoś tutaj znaleźć, popracujcie nad prezentacją, bo ta ma się raczej... średnio. używanie wyszukanych emotikonek z kosmosu i słów typu "Kurna" raczej nikogo do tego nie zachęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy do tego, że ta nazwa nie dość że Polakom kojarzy się z protezami, to jeszcze jest trudna do zapamiętania ;p . Zresztą, nazwać się Pierwotniaki to też takie trochę głupie.

 

Dokładnie, bo wg. mnie to głupie Pierwotniaki Polska ?

 

Kurna macie coś do nas? :angry: Ja tak, wy*ierdalać na pw, gg bądź inne opcje komunikacji z nami. TEN TEMAT TO TEMAT DO PYTAŃ DO NABORU I ZGŁASZANIA SIĘ!!!!!

To nie miejsce na :spam: . Proszę administrację o usunięcie ostatnich 4 postów. <_<

 

Hej, hej, opanuj się, z takim podejściem to wątpie, żebyś coś w życiu osiągnął. My mówimy o Waszym teamie, a to, że mamy krytykę to ją się przyjmuje :/

 

jeśli chcecie kogoś tutaj znaleźć, popracujcie nad prezentacją, bo ta ma się raczej... średnio. używanie wyszukanych emotikonek z kosmosu i słów typu "Kurna" raczej nikogo do tego nie zachęci

 

Dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie chcę przeprosić za Matizama i jego zachowanie. To on jest założycielem dlatego ma tutaj swoje zdanie, ale ja prowadziłem rekrutacje, gdyż on... jak widzicie ma słabe nerwy. Musicie mu wybaczyć. Normalnie nie jest taki. W zwykłej rozmowie jest miły i spokojny. Jedynie jak bierze coś na serio to zachowuje się jak z kołkiem wbitym w tyłek. Ignorujcie jego posty. Nie spodobalo mu sie ze temat zyje. Ja tutaj siedze dlugo i czesto, wiec wiem ze temat zyjacy w polowie z offtopu i pogaduszek jest lepszy niz temat martwy w ktorym jest tylko kilka postow w ktorych ludzie sie pytaja o szczegoly albo mowia ze chca dojsc do teamu. On woli martwy temat, bo nie wie ze wiecej jak wpol-OffTopu nie mozna sie spodziewac na gmclanie. Ja tu osobiscie poza 2 pewnymi postami nie widze nieodpowiednich pogaduszek.

Natomiast po poście Jakluba widzę, że Matizam podburzył ogólną prezentację. Przykro mi, bo nie jesteśmy grupą, małych, płaczliwych dzieci neo plujących się o wszystko i staramy się trzymać należyty poziom.

 

W kazdym razie przepraszam za niego. Przypominam, ze w dalszym ciagu jest prowadzona rekrutacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...