Skocz do zawartości

Nabór to teamu Protozoa!


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Oficjalnie nabór do Protozoa jest otwarty!

 

Jesteśmy dość nową grupą ludzi młodych i ambitnych. Naszym celem jest tworzenie pierwszorzędnych gier na wysokim poziomie, których szczegóły zawsze będą omawiane wspólnie używając Skype lub [url=http://www.google.com/talk/]Gtalk[/url] (toteż każdy ma szansę aby kawałek jego pomysłu trafił do gry) . Mimo chęci tworzenia świetnych gier mamy również nadzieję dobrej zabawy w czasie wspólnej pracy.

 

Nasza grupa tworzyć będzie gry w programie Game Maker. Koniecznie wersja 8 pro. Oczywiście posiadanie tego programu to wymóg wyłącznie dla programistów.

 

Kogo poszukujemy:

 

-Grafika(1)

-Dźwiękowca(1)

-Programistów(2)

-Webmastera(1)

 

Nadajesz się na jedno z tych stanowisk? Czytaj dalej a będziesz miał pewność, że trafiłeś pod dobry adres!

 

Czego oczekujemy od grafika?

Grafik musi być obeznany w wybranym przez siebie edytorze graficznym(NIE PAINCIE!). Może to być Photoshop, Gimp, cokolwiek. Oprócz tego musi znać conajmniej podstawy pixel artu.

 

Czego oczekujemy od dźwiękowca?

Obeznanie w dowolnym, wybranym przez siebie programie do tworzenia/sklejania/mixowania muzyki oraz umiejętność nie schrzanienia soundtrack'u.

 

Czego oczekujemy od programisty?

Po pierwsze musi posiadać program game maker 8 pro oraz sporą wiedzę na temat programowania. Jeżeli sądzisz że możesz coś zwalić i się ośmieszyć, to bez obaw! Każdy jest dobry w jednym a gorszy w drugim aspekcie programistycznym!

 

Czego oczekujemy od webmastera?

Webmaster musi znać minimalnie (x)html oraz podstawy php. Musi wiedzieć co to cms, css, ftp i inne pojęcia których jeśli nie rozumiesz, to to nie praca dla Ciebie.

 

Czego możesz się spodziewać od nas?

Ambicji, chęci do pracy, wystrzałowych pomysłów i zgrania. Walki o popularność, aby każdy znał nasze gry, a także Twoje nazwisko, które znajdzie się w jej autorach! Jesteśmy dostępni prawie 24/7 !

 

 

W razie chęci wspólnej pracy i/lub pytań należy skontaktować się pod danymi:

 

Adres e-mail: przemekliedtke@gmail.com

 

Do zobaczenia wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to już taki super ekstra team na gmc, w którym każdy kto się dostanie ma zarabiać prawdziwe pieniążki i w ogóle?

bo ja już nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spłoń trollerze.

Team non-profit.

 

Morro:

Żeby projekt został utworzony należy najpierw zebrać team. Co więcej napisałem

których szczegóły zawsze będą omawiane wspólnie

Toteż projekt zostanie bliżej poznany przy skompletowaniu teamu, aby każdy miał swój wkład, praca została rozdzielona i takie sprawy.

 

Egzekutor:

Nie jest mi dokładnie wiadomo, każdy ma swoje tempo pracy i zakres umiejętności. Wymagany czas pracy na dzień będzie zależał od wielkości zadania. Taka wielkość pracy zależy od prędkości wykonywania zadań i zaawansowaniu. Z początku każdy dostanie w miare równe prace. Dzięki temu będziemy wiedzieli komu co kazać zrobić i jak dużego. Oczywiście jeżeli ktoś dojdzie do takiej skrajności że nie zdąży przez tydzień napisać kodu na 90 minut pracy to takiej osobie raczej podziękujemy.

 

Osobiście sądzę że taki czas będzie się wahać między 1 a 4 godzinami dziennie(w ekstremalnym przypadku). Postaramy się też tak to rozegrać, żeby rok szkolny który nieubłaganie się zbliża nie spowolnił prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makary, a chociaż jak na samych renderach jeździsz to potrafisz zrobić jakąś ładną animację postaci? To może częściowo zmienić bieg rzeczy, gdyż z pixel artem chodzi głównie o to by postacie w miare normalnie wyglądały(i do świata pasowały). Zarzuć coś.

 

@Piczer, niestety trzeba zacząć od zera, niewielkich wymagań. Bo najpierw trzeba zebrać troche ogólnego ludu i zrobić coś z niczego, a potem dopiero mając to "coś" można zacząć robić grubsze rzeczy. Innymi słowy przyjdzie na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem. Żeby nie było żadnych przekłamań, bo nie chcę ludzi przekonywać kłamstwami, muszę powtórzyć:

Taki właśnie jest problem że na początku można zaoferować tylko i wyłącznie wspólną pracę, rozmowy, możliwość udzielania się. Taka osoba która przystępuje do takiej nowej grupy może zyskać dużo umiejętności prorgamistycznych, pracy w grupie, miło spędzić chwile, poznając przy tym inne osoby, a jeśli taka osoba wytrwa do ukończenia 1-2 projektów to dochodzi do momentu, że z powodu posiadania "tego czegoś" już wiadome jest że ta grupa ma power. NIGDY w ŻADNEJ grupie nie da się tego określić na samym starcie, bo nawet jeśli ktoś jest dobrym programistą to może słabo wykonywać czyjeś polecenia i słabo radzić sobie w grupie. Grupy które się rozwinęły mogą przy rekrutacji pokazać swoje prace i jak długo pracują razem, każdy z osób z teamu może powiedzieć swoje przeżycia jak się pracuje. Nie bądźcie głupi myśląc że takie coś da się zrobić kiedy to jest dopiero start samolotu. Samolot zbudowaliśmy, teraz zapraszamy pasażerów chociażby na lot próbny. Przecież nie można pokazać owocu wspólnej pracy gdy do niego jeszcze nie doszło. Reakcje niektóych ludzi brzmią jakby czekali na nabór do teamów, które są w locie już tak długo że i tak ich oleją. To trzeba zacząć od początku, a nie środka, a My Wam to oferujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Was dwóch jak do ziemniaków :).

Dajemy możliwości. Pracy w grupie, zrobienia czegoś dużego, wspólnego nauczenia się czegoś i co więcej jest to dla wielu szansa chociaż raz zrobić grę zawierającą poprawnie zrobione te elementy, ktore normalnie mialo sie shcrzanione bo sie nie potrafilo czegos zrobic(np. Jak ktos jest slaby z grafiki, particli, muzyki dobrac do akcji nie potrafi).

Żeby zaoferować o wiele wiele wiecej musimy najpierw wystartowac, ale nie sadze zeby po starcie byla w najblizszym czasie szansa dosiadki, wiec należy skorzystać z tej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowuje się jak dziecko neo, dlatego. Troche mnie razi jego głupota. Co do painta, to dlatego, że jak trzeba będzie zrobić coś większego niż ładny pixel arcik to jednak trochę łatwiej używając fotoszopa czy cuś. Jeśli jednak potrafisz paintem odwalić monę lizę to proszę bardzo, wtedy to nie będzie problem(wiem co da sie paintem zrobic, widzialem na jutub, wiec bez linkow).

 

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pytania, chce się czegoś upewnić, lub po prostu usłyszeć głupią odpowiedź będzie musiał poczekać kilka dni. Po powrocie wszystko zostanie przeczytane i dostaniecie odpowiedzi. Tam gdzie musze pojechac nie ma internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, aż z ciekawości bym się zgłosił, bo będzie ładnych kilka lat jak nie próbowałem działać w jakiejś konkretnej grupie, ale a) moje umiejętności programistyczne są raczej szczątkowe, b) posługuję się GM6.1, bo nie chciało mi się drugi raz wydawać kasy na coś, czego prawie nie używam, c) Tymek przyjdzie i mnie oskarży o zdradę :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w dalszym ciągu poszukujemy Grafika. Jeśli jednak ktoś bardzo mocno się upiera, to można walczyć o nieco zatłoczone miejsce dźwiękowca, albo pojsc na programiste. Co prawda dwóch programistów moze starczyc(wliczajac mnie), ale dla trzeciego tez sie znajdzie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: zarejestrowałem się tylko dlatego, że zobaczyłem wątek o tej waszej Protezie.

Chciałbym ubiegać się o posadę programisty: C++ mam opanowane do perfekcji, znam Jave, Pascala (i Object), C#, Visual Basica - a co do GM'a to nie uznaje go za profesjonalne narzędzie, ale posiadam go w wersji 8 PRO i znam GML, niestety nie sądzę że mógłbym coś zwalić :P

Mógłbym też być grafikiem, ale z pixelartem praktycznie leże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...