Skocz do zawartości

Usuniety


CTRL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę przenieść się do innych światów

I jakie Hurkele?

Coś chyba nie wyszło z tym servem

hurkele to wymysł controla.

 

do innych roomów przenosisz się tak

/goto main

/goto natural

/goto flatgrass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultury trochę. Jestem dobrym shakiem, dlatego nie obciążyłem Cię karą. ten męski członek wraz z jądrami podczas erekcji naprawdę psuł krajobraz. Hmmm. Nie komentujcie c2, bo to inny świat. Nabijacie w Valhalli posty :|

Hurkele to nasza waluta.

 

zgłoś się Farkraj na PM, to ci objawię gdzie są portale.

jesteś debil normalnie, w valhalli nie liczy postów <_<

 

BTW. dreamland to nazwa wymyślona przez knarena(gmcliker), którą bezprawnie sobie przywłaszczyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś debil normalnie, w valhalli nie liczy postów <_<

 

BTW. dreamland to nazwa wymyślona przez knarena(gmcliker), którą bezprawnie sobie przywłaszczyłeś...

co do nabijania, ta notka zniknęła parę lat temu, a jeśli jeszcze gdzieś jest, ja o tym nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zbanować Ctrl na serwerze Kofla. Zakładam, że to on, gdyż sama mapa na serwerze (flatgrass) została zgriefowana. Bez obrazy CTRL ale tak wnioskuję z twojego zachowania.

dowodów nie macie że to akurat on, poza tym Przeżywacie jakby coś poważnego się stało, przecież są backupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie hostuję servera więc o łatwych i szybkich backupach i restartach nie ma mowy. z 24/7 jest inaczej niż z serwem na gui pod stałą obserwacją

I ja najchętniej zmieniłbym software na iCrafta nie wiem co kofel na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie hostuję servera więc o łatwych i szybkich backupach i restartach nie ma mowy. z 24/7 jest inaczej niż z serwem na gui pod stałą obserwacją

I ja najchętniej zmieniłbym software na iCrafta nie wiem co kofel na to

Chcesz mi powiedzieć że jako admin nie możesz użyć komendy /restore <backup number>

 

no to lipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sry ale jesteś grieferem więc podejrzenia od razu padają na ciebie. Nie wiem jak innym, ale mi 2 razy zjechałeś robotę bez zastanowienia. Jak pierwszy raz zaczynałem robić pulpit "bo tu będzie port" (co mnie to obchodzi, trzeba było zająć sobie teren a nie niszczyć czyjąś robotę) 2 biblioteka pod pokładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym własną kraine niszczył? moze zamek tak...

podobno Wojo cię widział.

 

na twoim miejscu zamiast dyskutować po prostu wlazłbym na serwer i starał się odbudować reputację. tym razem bez Hurkeli i Dreamlandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...