Skocz do zawartości

Gry


Vorux

Rekomendowane odpowiedzi

Ach ci informatycy i Nickolas głoszący linuxową propagandę... DO [caps]DO NORMALNEGO UŻYTKU JEST WINDOWS A KTO MYŚLI INACZEJ GŁOSI PROPAGANDĘ LINUXA[/caps] koniec

commielinux107.png

 

Ach ci informatycy i Farkraj głoszący windowsową propagandę... DO [caps]DO NORMALNEGO UŻYTKU JEST LINUX A KTO MYŚLI INACZEJ GŁOSI PROPAGANDĘ WINDOWSA[/caps] koniec

 

Są wirusy i na linuxa, to że jest to system "niedozawirusowania" to mit.

 

proszę podaj chodź jeden wirus na linuxa, który "coś mi zrobi"

 

----

fervi wkraczaj do akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ach ci informatycy i Farkraj głoszący windowsową propagandę... DO [caps]DO NORMALNEGO UŻYTKU JEST LINUX A KTO MYŚLI INACZEJ GŁOSI PROPAGANDĘ WINDOWSA[/caps] koniec

FANBOJE SYSTEMÓW OPERACYJNYCH, DO BOJU

 

będzie mięso na rosół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Linux do pozostałych czynności (oglądanie filmów, słuchanie muzy itp.)

 

fervi wkraczaj do akcji

 

Abordażować GMClan!! Wytępić wszystkich :D

 

 

Chodzi o bezpieczeństwo i w ogóle - Linux lepszy wygląd ma od Windowsa (hehe, szczególnie z Compizem)

Ogólnie Windows się tylko do gier nadaje ...

 

Są ludzie, którzy pod Windą używają Cygwina, więc po co, skoro Windows jest dla H4x0r? :D

 

Wiesz kiedy ostatni raz "reinstalowałem" Linuxa? Chyba Wtedy gdy dysk padł i nic się zrobić nie dało :D

 

Średnie obliczenia Fervi'ego

Przeciętny AV np. Clamwin (według mnie słaby jest) ma w bazie 500 000 wirusów

Na Linuxa czytałem, że Kaspersky wykrył 80 (ale podobno są to informacje nieprawdziwe, bo Kaspersky nie ma AV dla Linuxa, i w ogóle plątanina, dajmy, że 100 :D)

 

Czyli:

Prędzej złapisz 5 000 wirusów dla Windowsa niż 1 na Linuxa :P

 

 

A na zakończenie - GERONIMO

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spier@#$%ć mi z tym fanbojstwem systemowym (pewnie Fervi jeszcze zaraz doda, że z gier już wyrósł i tylko Linux mu do szczynścia potrzebny), to miał być temat o zabezpieczaniu Voruxów przed keyloggerami.

 

Linux nic nie da, bo i sobie nie pogra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość worek piasku

hurr durr flejm

 

Chodzi o bezpieczeństwo i w ogóle - Linux lepszy wygląd ma od Windowsa (hehe, szczególnie z Compizem)
Compiz jest dodatkiem, Windows takowych też ma kilka, więc jeśli chodzi o wygląd na obu systemach jest możliwość swobodnej konfiguracji.

 

Ogólnie Windows się tylko do gier nadaje ...
STEREOTYP BOJÓWKI GNU, ogólnie linux się tylko na serwer nadaje

 

Są ludzie, którzy pod Windą używają Cygwina, więc po co, skoro Windows jest dla H4x0r? :D
No, a na linuksie używają wine.

 

Wiesz kiedy ostatni raz "reinstalowałem" Linuxa? Chyba Wtedy gdy dysk padł i nic się zrobić nie dało :D
A ja reinstalowałem windowsa dopiero jak chciałem sobie sprawdzić win7.

 

Wniosek: Windows jest be, bo wielcy linuksiarze nie potrafią go utrzymać w porządku :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub

Easy Fido

 

Nie powiedział w co chce grać. Pod Wine uruchomisz wiele fajnych MMO, więc źle nie jest (np. WoW)

 

Linux jest systemem, że tak powiem "modułowym" Sam Linux (jako BusyBox + Kernel ssie). A Windowsa nazywamy całością

 

Pozatym Kwin jest szeroko stosowanym programem, wbudowanym w KDE 4, który "ma swoje efekty". Ludzie odchodzą od KDE 3, więc efekty a'la Compiz są w KDE 4 stosowane. Coraz więcej dystrybucji instaluje też Compiza (np. Nielubiany Ubuntu)

 

Linux nadaje się też na desktop

 

Przeciętny Kowalski też nie utrzyma porządku :)

 

I z gier nie wyrosłem

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział w co chce grać. Pod Wine uruchomisz wiele fajnych MMO, więc źle nie jest (np. WoW)

Wine jest tu słowem kluczowym. po co bawić się w emulację, skoro reala właściwie ma się obok siebie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy człowiek (porządny) powinien sypnąć 300$ (W Polsce ok. 500zł) na Windowsa. A po co skoro może mieć darmowego Linuxa obok siebie?

 

Ehhhh

 

Fervi

mogę się z tobą założyć, że windę ma już wgraną, więc przestań pieprzyć. jeśli przyszedł tutaj zadawać pytania z kosmosu, zapewne nie ujrzawszy nigdy GMa na oczy, jest niemal pewne, że ma Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas znów powołać windowsową koalicję

 

PIRACI I KAPITAN FARKRAJ SĄ Z TOBĄ YARR! Nickolas pierwszy kandydat do przeciągania pod kilem! mój piracki galeon płynie pod banderą windowsa yaaar!

windows7-piratebay-edition.jpg

 

i do tego waxx ma rację, już kiedyś pisałem w dziale z pulpitami że ludzie jak nikolas i spóła instalują se linuxy dla szpanu a nie robią na nich nic do czego właściwie linux się przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard Microsoftu, po malutku schodzący ;) Wchodzą takie akcje jak Uwolnij Laptopa, sklepy (szczególnie te tańsze, bo biedniejsze) nie inwestują w Windę. Dodatkowo są Laptopy z architekturą ARM, na które niestety nie chodzą Windowsy, a szkoda ... hehe

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard Microsoftu, po malutku schodzący ;) Wchodzą takie akcje jak Uwolnij Laptopa, sklepy (szczególnie te tańsze, bo biedniejsze) nie inwestują w Windę. Dodatkowo są Laptopy z architekturą ARM, na które niestety nie chodzą Windowsy, a szkoda ... hehe

 

Fervi

teraz już chronisz Linuxa na siłę (a jako przeciętny użytkownik komputera nie słyszałem o żadnej akcji). pogódź się z tym, że nikt normalny nie obierze trudniejszej drogi tylko dlatego, że pingwin jest seksi. end of story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wydaje mi się, że podświadomie wiecie, że Windows upada

 

Powstają różne cholerne organiazację a'la Linaro, które raz dwa i skomercjalizują Linuxa ;( Linux się szybko rozwija, szybko poprawiane są błędy, nie tak jak w Windows (nie zasłaniać się "ostatnim częstym update'm"

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość worek piasku

Fervi, nie negowałem że linux nie nadaje się na desktop, jest całkiem w pipe dla kumatego usera, Typowy Kowalski jest zbyt leniwy żeby pogoglać co to jest linux (a jak ktoś mu na siłę wciśnie to pół roku będzie próbował włączyć wmp). No i jeszcze fakt, że do gier to to się nigdy szczerze mówiąc nie nadawało, wine miewa humory:D

 

Wydaje mi się, że podświadomie wiecie, że Windows upada
JESZCZE DALEKA DROGA DO UPADKU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wydaje mi się, że podświadomie wiecie, że Windows upada

 

Powstają różne cholerne organiazację a'la Linaro, które raz dwa i skomercjalizują Linuxa ;( Linux się szybko rozwija, szybko poprawiane są błędy, nie tak jak w Windows (nie zasłaniać się "ostatnim częstym update'm"

 

Fervi

poraz kolejny postawię się w sytuacji przeciętnego użytkownika, który o upadku windy nie ma zielonego pojęcia. lepszym klientem jest pan Kowalski niż banda nerdów. dlatego waćpan, który przynajmniej nie korzysta z Linuxa tylko dlatego, że nie może włazić na klony redtuba na Windzie bez łapania wirusów, poda panu Voruxowi wskazówkę, co zrobić, aby uchronić się przed złodziejami haseł w grach online. na Windowsie.

chociaż pewnie ten pan dawno strzelił focha i poszedł sobie, więc kontynuujmy. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświadomie wiemy? lolol

Nie słyszałem o żadnych akcjach z wiązanych z linuxem

O linuxie wystarczy mi wiedzieć tyle że nadaje się tylko do serwerów (czym odbijecie? że winda nadaje się TYLKO do użytkowania? hehe)

Żadna gra pudełkowa nie uruchomi się na linuxie bez wine, jesteście na łasce jednego programu

Na linuxa da się pisać wirusy, jak na telefon sie da na system operacyjny tym bardziej

Pingwiny są gejowe i mi się przypomina tuxman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewno gracie, a może graliście w MMORPG! Tak, ale zapewne jak graliście baliście się być shackowani!

Proszę o porady anty keyloggerowe rodzaje keyloggerów i sprawy z tym związane, ja naprzykład na keyloggera używałem ctrl+v...

a na czytanie pamięci gry? bo jeżeli grasz w tibie, to jesteś udupiony :)

 

Żadna gra pudełkowa nie uruchomi się na linuxie bez wine, jesteście na łasce jednego programu

 

Steam i silnik SOURCE niedawno wyszły na OSX, a od tego, to już niedaleko do pingwinka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w co grasz, mówisz, że cię hakują, a nie mówisz w czym cię hakują ;)

 

Wszystko przez Standardy, pomalutku zmieniające się ;) Linux wchodzi do szkół (niestety, trochę wolno), więc dzieciaki będą miały wiedzę o Linuxie, może im się spodoba i będą propagować

 

Fervi

 

Edit

 

Powiem tak, sypnij nazwą - spróbuję pomóc uruchomić ją pod Linuxem i żadnych zabezpieczeń

 

Jeśli się upierasz przy Windows - Tych kilka programów powinno cię uchronić

Dobrego AV (Avast, Panda, Kaspersky lub inny)

Firewall (Osobiście Polecam Kerio, aczkolwiek możesz mieć problemy, Sygate Personal Firewall Pr0)

Jakiegoś czyściciela rejestrów (Regcleaner)

Coś co aktualnie czyści rejestry (SpyBot)

i coś co ogólnie czyści syf (Ad-aware(?), Spyware Doctor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w co grasz, mówisz, że cię hakują, a nie mówisz w czym cię hakują ;)

 

Wszystko przez Standardy, pomalutku zmieniające się ;) Linux wchodzi do szkół (niestety, trochę wolno), więc dzieciaki będą miały wiedzę o Linuxie, może im się spodoba i będą propagować

 

Fervi

sypnij linkami, bo najwyraźniej nie na czasie jestem, myśląc, że winda zalicza zwyżkę formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...