Skocz do zawartości

Zablokowane wybory


TheMarcQ

wybory  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kogo typujecie

    • Komorowski
      16
    • Kaczyński
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o co Ci chodzi, ale ja nie widzę w tym sensu. Od zawsze małżeństwo było związkiem kobiety z mężczyzną, po co to zmieniać? Mam wolnościowe poglądy, ale na niektóre sprawy wolę spojrzeć konserwatywnie. Jak chcą, niech sobie żyją razem, ale po co mają zawierać związek małżeński?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem o co Ci chodzi, ale ja nie widzę w tym sensu. Od zawsze małżeństwo było związkiem kobiety z mężczyzną, po co to zmieniać? Mam wolnościowe poglądy, ale na niektóre sprawy wolę spojrzeć konserwatywnie. Jak chcą, niech sobie żyją razem, ale po co mają zawierać związek małżeński?

Ewidentnie NIE rozumiesz. W tym cały klucz, żeby formalnie żaden związek nie nazywał się małżeństwem, dzięki czemu uzasadniona będzie domniemana władza sfery tradycyjnej nad tym, który związek jest małżeństwem, a który nie. Nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia dla odmawiania komukolwiek swobód obywatelskich wyłącznie ze względu na to, że żyje z osobą tej samej płci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gejom się dziecka zachce, i co wtedy?

Na tej samej zasadzie mógłbyś powiedzieć, że nie powinniśmy wpuszczać murzynów do Polski, bo jeszcze im się parlamentu zachce. Do jasnej cholery, co mają podatki i dziedziczenie do wychowywania dzieci?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyjaśnię może:

JA I JAPAN TROLLOWALIŚMY

Jak ktoś tego nie zrozumiał to powinien upgrade'ować sobie mózg.

 

dlatego wstawiłem marmocie ten obrazek, bo to piękny troll był w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bylem W MAŁYM PLEMNIKIEM to wolałem wylądować w żołądku lily thai przez drogi oddechowe

vika01-150x150.jpg

 

;[

 

EDIT:

chyba, że to ona jak była młodsza:

01.jpg

i tak jest ohydna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...