Skocz do zawartości

Liceum


Vorux

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 144 punktów i idę do liceum tylko nie chce znów mieć, że oleje jak zawsze dwie pierwsze klasy co ledwo przechodzę, a na 3gim pierwsze półrocze olać a potem wyciągać punktowane oceny na 6 i jakimś cudem zdobyć pasek, bo mam pójdzie do nauczycieli :)

Teraz idę do liceum i może ktoś doradzi kim zostać, bo ja nie mam pojęcia :) Prawdę mówiąc interesuje mnie praca w biurze, że tak powiem przy komputerze i w godzinach normalnych i żeby płacili dobrze... Wiadomo nie ma takiej za bardzo, ale czy może ktoś doradzi kim zostać i jakie przedmioty do tego z matury zdawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycie jest pelne ryzykownych posuniec (w przenosni i doslownie :>), okresl co lubisz robic najbardziej, co umiesz robic najlepiej - na taka prace sie kieruj, ktora pozwoli Ci umiejetnosci wykorzystac, ktora pozwoli Ci sie rozwijac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe zapotrzebowanie jest w branży technicznej, tam dużo zarobisz jeśli będziesz się znał.

W praktyce dużo osób się po prostu boi technikum i/lub politechniki bo wolą znakomitą politologię,

administrację lub zarządzanie a potem z oburzeniem gadają w telewizji, że pracy dla nich ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, technikum informatyczne ze specjalizacją administracja sieci do b.dobry wybór moim zdaniem. Szkoda, że w mojej szkole jest tylko grafika i programowanie...

Szkoda, że ja mam specjalizacje sieci komputerowe, a nie programowanie, może sie swapniemy?

 

Może do jakiegoś CD-ekszyn czy innego pisemka. Pisałbyś recenzje, testowałbyś gry i nie wiem jak to wygląda. Ale chyba płacą tongue2.gif

 

Fervi

Tu trzeba umiec normalnie pisac (autor tematu nie wykazuje się takimi umiejętnościami w wieku 16 lat więc cienko z tym będzie), miec poczucie humoru (tutaj tez cienko to widzę) i w ogóle byc fajnym (z tym chyba będzie najtrudniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadecydujesz jak chcesz oczywiście, ale ja bym Ci radził celować w wykształcenie techniczne jeżeli nie wiesz co robić. Zwiększysz szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy. Powiem Ci, że moja przyszłość po humanie rysuje się nieciekawie i mogę mieć ze zdobyciem pracy problemy. Z tym, że ja robię to co lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...