Skocz do zawartości

Grafika


Ignifil

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żeby ktoś zrobił dla mnie kilka spritów postaci do gry "Wonderland rpg".

Chciałbym:

 

-szachy czarne i białe najlepiej z mieczami każdy i w miarę humanoidalny w czterech rzutach izometrii 26x45

-karty(same kiery) w srebrnym hełmie i z mieczami(mają mieć nogi i ręce) i błagam o ich animacje ruchu i atakowania mieczem. 26x45 -nibyżółw(dla nieczytających Alicji w krainie czarów: żółw z głową, nogami i ogonem cielaka) 19x24

-szalony kapelusznik jakiśtam koleś w dużym kapeluszu, rozmiar bez kapelusza 19x24

-biały królik: jakiśtam królik z zegarkiem w ręce.

-królowa kieru brzydka, jakaś taka... czerwona(ale twarz normalna[kremowa lub różowa])... ok. 21x40

-biała królowa ubrana w białą suknie, ładna królowa z jakimś białym berłem w dłoni, 26x45

-główny bohater(NIE BOHATERKA)- tutaj daję szerokie polę do popisu, bo sam nic wymyślić nie mogę :) wymiary 19x24

 

prosiłbym aby były w dobrej jakości. Jeśli chodzi o kolory to niewiem jak się to nazywa ale chciałbym żeby nie były jednolite.

tutaj przykład takiego użycia kolorów: lolld.gif

 

i jakieś tam potworki którre znacie z książki, lub które do klimatu książki pasują.

 

ps. nie martwcie się nie porzucam pracy nad rts'em, tylko w międzyczasie robie rpga

 

 

 

edit: format i animacje w gif

edit2: jeszcze gąsiennica jakaś wielka, gruba, zielona na grzybku i z fajką wodna.I jeszcze Kot z Chesire, uśmiechnięty od ucha do ucha, zielone oczy i jakiś ciemny, szary kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...