Skocz do zawartości

Czy jak sie gada...


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Assassin przez to że ciągle żyjesz w zakłamaniu, to twoje ubzdurane plugawe kłamstwa całkowicie wypełniły twoją świadomość oraz światopogląd. Jakkolwiek mógłbym ten fakt przemilczeć, jednakże jako człek rozumny z misją odkrywcy nie mogę pozostawić tego faktu jedynie dla siebie. Dlatego powtarzam z uporem przysłowiowego osła, niema takiego czegoś jak IQ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muuuuczek567 ja nie twierdzę, że żyje w nieskazitelnej prawdzie...

Co z tego, że ktoś wymyślił ,np. że ja mam IQ 1 a ktoś inny 100. Nie mam z tego powodu dostać chleba czy co??

Misiek999 o czym ciebie informuje IQ??

 

Edit 1. up Muuuuczek567 czyli jak czegoś nie wiesz to od razu to coś jest niezłe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych zdolnościach umysłowych jakie wykorzystujesz do zrobienia tych zadań. Wątpię, żeby tam były wszystkie jakie wykorzystujesz w swoim życiu.

Ale na pewno dużo wiesz po zrobieniu takiego testu - spostrzegawczość, zdolność kojarzenia różnych faktów itp. to wszystko się składa na inteligencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek999 no i mogę wykorzystywać tylko te o których tamci(domyślcie się kto) niewiedzą, więc to rozumowanie moim zdaniem jest tak samo chore jak to wyimaginowane IQ.

Osiem czyli ślepi mają zazwyczaj małe IQ??

 

Edit 1. Muuuuczek567 ja twierdzę że wszyscy na tym świecie żyjemy w zakłamaniu, większym lub mniejszym, bo albo czegoś nie wiemy, albo blask wiedzy nas oślepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem czyli ślepi mają zazwyczaj małe IQ??

On żartował O.o .

Co z tego, że ktoś wymyślił ,np. że ja mam IQ 1 a ktoś inny 100. Nie mam z tego powodu dostać chleba czy co??

Kompleksy czy coś ?? Co ma IQ do chleba ?

No kurde po co mierzą mi ten wzrost, jak jestem niski to mam chleba nie dostać czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Assassin przez to że ciągle żyjesz w zakłamaniu, to twoje ubzdurane plugawe kłamstwa całkowicie wypełniły twoją świadomość oraz światopogląd. Jakkolwiek mógłbym ten fakt przemilczeć, jednakże jako człek rozumny z misją odkrywcy nie mogę pozostawić tego faktu jedynie dla siebie. Dlatego powtarzam z uporem przysłowiowego osła, niema takiego czegoś jak IQ!!!

Och, nie! Źli masoni, żydzi, cykliści, katolicy, kosmici oraz klauni zniewolili nasze umysły za pomocą szatańskiej propagandy IQ! Obudźcie się, masy!!! Obudźcie się, bracia!!! Dziś -- BUNT! Krwi, krwi, chcemy krwi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Misiek999 no i mogę wykorzystywać tylko te o których tamci(domyślcie się kto) niewiedzą, więc to rozumowanie moim zdaniem jest tak samo chore jak to wyimaginowane IQ.

Osiem czyli ślepi mają zazwyczaj małe IQ??

Ja bym to inaczej ujął. Po prostu odrzucasz wiedzę i cofasz się w rozwoju. Fakt faktem, że nie każdy musi być postępowy i ktoś musi ciągnąć ludzkość w dół. Tylko czekać, aż przestaniesz chodzić do lekarzy i zaczniesz odwiedzać wsiową znachorkę. Mogę jednak pocieszyć, że z okresem dojrzewania przejdzie Ci ta młodzieńcza pseudofilozofia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...