Skocz do zawartości

Open Project - Discordia: Fantasy Skirmishes


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Ale macie wymagania. Nie będę owijał w bawełnę. Od wczoraj jestem redaktorem ibplanet.pl i ku niemu od tej pory bardziej będę się skłaniał (kieruję się coraz bardziej ku webmasterstwu).

 

Sam nie zdołam już raczej zrobić jakiejś większej gry w GM, bo będę robił inne rzeczy, ale w grupie kto wie, dlatego też apeluję o wspólny open project. Właśnie myślałem nad Discordią, ale zmodyfikowaną, a mianowicie wojny magów od góry ze skierowaniem na rozgrywkę multiplayer. Coś jak Soldat, może troszkę wzbogacony o parę innych bajerów. Może jakieś polna magiczne i takie tam. Tylko cos mi sie nie widzi ten multiplayer. Oczywiscie najlepszym wyjsciem jest posiadanie centralnego serwera. Tylko kto takoway posiada, skombinuje?

 

Jak na razie namalowałem drzewko i parę kamyczków: ;)

disc.gif

Graficy sa najbardziej potrzebni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jasne, że sam malowałem. Wstydz sie Woock, czy widziales kiedys bym cos splagiatowal? :]

Drzewko malowalem pare godzinek, w photoshopie. Najwiecej czasu zeżarło ciagle machanie pedzlem az wyjda ladne galazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiej pomocy interesujesz. Na podstawie tego obrazka pozwolę sobie stwierdzić, że ja raczej z grafiką nie pomogę, bo sam robisz to dużo lepiej niż ja :). Na forum jest też pełno programistów nieporównywalnie ode mnie lepszych, więc ja chyba nie pomogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednym z najlepszych w Polsce carmakerów do gier typu gta vc, a wiadomo gta:vc = grafika 3d. :] Chociaż za bardzo zainteresowany nie jestem, bo tworzę własną grę, ale może, jeżeli zmienię coś w swoich planach. :D

 

Poprawiłem parę drobnych literówek i przecinków.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...