Skocz do zawartości

Marc Forever


rytry

Rekomendowane odpowiedzi

Sciągnijcie sobie moją pierwszą gre platformówke w której są narazie 4 mapy. Gra jest banalnie prosta/przecież jestem nowicjuszem/ w grze chodzi się gosciem zwanym Marc. W grze jest pare błędów m.in. fizyka grawitacji ale niedługo to naprawie.

 

Sterowanie:

Prawo: strzałka w prawo

Lewo: strzałka w lewo

Skok: strzałka do góry

strzał: spacja

 

W grze jedynie da się zniszczyć 2 żółte trójkąty, które znajdują sie w 1st mapie.

Miłego grania. I prosze o wskazówki oraz o ocene mojej 1st gry.

 

4a370c5880960028m.jpg

 

295f39c3b6e2c251m.jpg

 

c6ee5268197d6eaam.jpg

 

Download game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedziemy pokolei

1 gość nie obraca sie w prawo

2 strzela sie jakoś dziwnie niewiem jak to powiedzieć no do bani

3 gość strasznie wolno spada

4 poco ten ludek po lewej w 1 rundzie?

5 po prawej ta beczka jakoś miga

6 grafika fajna ale to gdzie pisze start gry wcale niepasuje na początku tego nie zauważyłem ale no brzydkie

7 ten gość mógłby przynajmniej odskoczyć gdy na to coś wpadnie ja wogóle niewiedziałem że to jest przeszkoda

8 powinno sie coś stać gdy wpadne do dziury

No i to już chyba wszystko ty wogóle testowałeś te gre??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że jestem lamusem w tej dziedzinie. Napisałem ze ma błędy więc sie nie dziwcie, kazdy kiedys zaczynał i nikt nie był odrazu kims.

 

To tak:

 

1 gość nie obraca sie w prawo -> jak zrobilem aby sie obracał to nie wiem czemu ale cos szarpało.

 

2 strzela sie jakoś dziwnie niewiem jak to powiedzieć no do bani -> Tez nie wiem dlaczego tak jest ale jak sie naucze wiecej to to naprawie

 

3 gość strasznie wolno spada -> Nie wiem co źle zrobilem bo jak ustawiłem aby szybciej spadał to krótko skakał

 

4 poco ten ludek po lewej w 1 rundzie? -. chdzi ci otego z kosą? Tak dla picu

 

6 grafika fajna ale to gdzie pisze start gry wcale niepasuje na początku tego nie zauważyłem ale no brzydkie -> bo robione szybko i w Paincie

 

7 ten gość mógłby przynajmniej odskoczyć gdy na to coś wpadnie ja wogóle niewiedziałem że to jest przeszkoda-> Nie wiem jak to zrobić

 

8 powinno sie coś stać gdy wpadne do dziury-> Tego również nie wiem jak ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jojoj niechce mi sie długo tłumaczyć więc odpowiem tylko na punkt 8 robisz obiekt i nazywasz go np. objekt potem w ludku którym chodzimy dajesz collision z objektem objekt a potem dajesz np. klocek end the game a potem umieszczasz objekt objekt w tej dziurze i już jest a jak mnie nie zrozumiałeś a sądze że niezrozumiałeś to sam pomyśl bo momyślisz 5 minut i bedziesz wiedział jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj ojojoj nie chce mi się długo tłumaczyć ale przed ale stawiasz przecinek wogóle przecinki i znaki interpónkcyjne bo to niewygodne do czytania jak piszesz jak maszynka bo wiesz tego no nie wiem tak mi się zdaje gra nawet spoko parę błędów popracój nad tym dłóżej pozdruffka bzik zią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...