Skocz do zawartości

Zablokowane Poszukujemy kogoś od fabuły


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

dołącze sie do krucjaty fithvael-a, ktory wkleja to na co drugim forum na ktorym byl paqoo:

 

Odradzam jakiekolwiek kontakty z autorem tego tematu. Jest osobą chamską, arogancką i kłótliwą.

 

http://dragonfans.pl/forum/poszukuje-osoby...391fe9ac4#40018

 

W ramach dowodu, proponuję przeczytać sobie temat, który ów człowiek założył na tym forum fantasy, gdzie również "prosił" o pomoc przy swojej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam jakiekolwiek kontakty z autorem tego tematu. Jest osobą chamską, arogancką i kłótliwą.

 

http://dragonfans.pl/forum/poszukuje-osoby...391fe9ac4#40018

 

W ramach dowodu, proponuję przeczytać sobie temat, który ów człowiek założył na tym forum fantasy, gdzie również "prosił" o pomoc przy swojej grze.

 

KRUCJATA ANTY PAKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czlowieku, czara sie przelala...

Zastanow sie. Masz 19 lat (a moze nie?). Ludzie majacy 19 lat maja inne, ale wazne sprawy na glowie. Sa powazni. Rozumieja, co sie do nich mowi, wyciagaja z rozmow wnioski. A ty? Szukasz ludzi, ktorzy potrafili pomoc ci w robieniu gry, co samo w sobie nie jest zle. Ale sposob, w jaki prosisz o pomoc, wola o pomste do nieba. Nie liczysz sie z nikim (pomijajac siebie). Nie obchodzi cie zdanie innych, ktorzy sa potencjalnymi pomocnikami. Obrazasz wszystkich, ktorzy mowia ci prawde, jaki jestes, co pogarsza sprawe.

Ogarnij sie. Przemysl, co powiedzialem. Jesli nawet 14-latkowie apeluja do ciebie o opanowanie sie, to cos w tym musi byc.

Traktuj innych tak, jak chcesz byc traktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz paqoo chciałem z wami współpracować, ale twoje podejście do innych osób było nie do zniesienia, więc teraz na tym forum raczej nikogo chcącego ci pomóc nie znajdziesz. Albo zmienisz swoje podejście do ludzi, albo twoja gra z cudzą grafiką nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to przeczyta :<

 

Potrafisz ciekawie pisać? Masz pomysły? Lubisz fantastykę? Zaprezentujesz nam coś? To miejsce dla Ciebie!

 

2000 - zł i będę pisał fabułę. Nie masz kasy? WON

 

Zapraszamy do Rock Games!

 

A to pech. Ciągle ino widzę te "nazwy" Rock Game albo Rocket Game ahhh wszystkie zajęte paqoo, co za pech :<

 

--------------jego strona "o mnie"------------------

 

www.mega-szablony.cba.pl - wypasione szablony stron www!

 

ee no full szpan - respekt "cba.pl" no ba, tylko uważaj bo przyjdzie do Ciebie cba i będziesz miał - robisz sms premium a nie masz działalności gospodarczej. CO za zbieg okoliczności - cba - sms premium no no

 

Wyślij SMS-a o treści - TC.GBEK.tresc_smsa (zamiast "tresc_smsa" numer szablonu, [odstęp], Twój adres e-mail) na numer 92568. Koszt SMS-a to 30,50 zł brutto. Płatność obsługuje Dotpay. Usługa dostępna w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play.

 

Szablon zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

 

OSZ CHOLERA JASNA - 30 zł nosz kurna - idę KUPIĆ !! Zwłaszcza gdy to nie są TWOJE szablony - tylko ściągnięte z internetu, a w dodatku są dostępne za darmo!

 

---------------------------------

 

Proszę nie miej do mnie pretensji jak napisze do UOKiK :-)

Tak więc żegnaj !

 

Chyba, że zapłacisz te 2.000 zł to pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to ile płacisz ,bo napisałeś tylko ,że zapraszasz :(

A po drugiee twój ton mnie już wkur*** ,cały czas:

Potrafisz ciekawie pisać? Masz pomysły? Lubisz fantastykę? Zaprezentujesz nam coś? To miejsce dla Ciebie!

Cokolwiek napiszę = atak ze strony forum? Ciekawe o co tu chodzi... Hmm... Pomyślmy?

I nie chce mi się szukać twoich poprzednic postów... dobijasz mnie koleś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagoo, przykro mi. Przemysł gier komputerowych dla amatorskiej drużyny Scooby-Doo jest niemalże nie do osiągnięcia (bez wkładu pieniężnego)

 

Weź ich wyślij do sprzedaży lemoniady, szczególnie że lato idzie, i będziecie ... zarabiać :o

 

A tutaj moja fabuła :D

Jesteś Doctorem na planecie Skaro, gdzie ... (reszta na biało)

Płacicie Fervi'emu za wymyślenie kolejnych części

 

 

Ale z was kurde wampiry, że do 3 w nocy siedzicie :(

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...