Skocz do zawartości

Jeśli ktoś z Was potrzebuje zaproszenia na jakąkolwiek okazje...


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
po co dodawać szczególnie na osiemnastkę jak średnia wieku tutaj to 12 z hakiem?
Ciekawe jak to wywróżyłeś, z fusów?

 

Właśnie obliczyłem zwykłą średnią z wieku wszystkich użytkowników gmclanu, odrzucając nierealne daty i spamboty, a także głupoty wpisane przez co popularniejszych użytkowników i wyszło mi, że przeciętny gmclanowicz ma 17,5 roku.

 

Jeżeli zawęzimy badaną grupę użytkowników do logujących się powiedzmy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy (żeby odrzucić nieaktywnych userów, starzejących się z roku na rok), to... też wyjdzie 17 lat, ale z mniejszym hakiem. Ogólnie Najbardziej dominującymi latami urodzin wśród aktywnych użytkowników są (w kolejności od najczęstszej do najrzadszej): 1993, 1994, 1996, 1995, 1992, 1991, 1990, 1997, 1988, 1998, 1989 itd.

 

Oczywiście nie jestem w stanie odrzucić wszelkich nieprawidłowych danych, ale te najbardziej rażące i owszem. Tak czy siak 12 z hakiem jest grubą przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ciekawe jak to wywróżyłeś, z fusów?

 

Właśnie obliczyłem zwykłą średnią z wieku wszystkich użytkowników gmclanu, odrzucając nierealne daty i spamboty, a także głupoty wpisane przez co popularniejszych użytkowników i wyszło mi, że przeciętny gmclanowicz ma 17,5 roku.

 

Jeżeli zawęzimy badaną grupę użytkowników do logujących się powiedzmy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy (żeby odrzucić nieaktywnych userów, starzejących się z roku na rok), to... też wyjdzie 17 lat, ale z mniejszym hakiem. Ogólnie Najbardziej dominującymi latami urodzin wśród aktywnych użytkowników są (w kolejności od najczęstszej do najrzadszej): 1993, 1994, 1996, 1995, 1992, 1991, 1990, 1997, 1988, 1998, 1989 itd.

 

Oczywiście nie jestem w stanie odrzucić wszelkich nieprawidłowych danych, ale te najbardziej rażące i owszem. Tak czy siak 12 z hakiem jest grubą przesadą.

Jestem trendy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No i? A to mało ludzi zaniża średnią swoim wiekiem? Zauważ, że na liście najpopularniejszych roczników nie podałem np. swojego, bo ludzi z '84 można policzyć na palcach jednej ręki (zresztą aktualnie chyba tylko ja tutaj mam 26 lat). Porównaj to do np. parudziesięciu 17-latków i wyjdzie Ci, że moje zawyżanie jest tak naprawdę znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zresztą chyba na tym polega średnia, jedni są starsi, inni młodsi. Żaden ewenement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...