Skocz do zawartości

Zjazd Twórców Gier 2010


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja. Tym razem program wzbogacił się o kolejne 9 prelekcji dobijając niejako do połowy zaplanowanych wykładów, co więcej już wkrótce podamy listę uczestników. Tymczasem zapraszamy na http://zjazdtworcowgier.pl a także do zapoznania się z nowymi prelekcjami:

 

16. "Light pre-pass renderer " - 45 min - Marcin "Zielony" Korniluk

 

17. "Demoscena - zabawa, sztuka, trening, czy filozofia życia? " - 45 min - Bartek Dramczyk i inni

 

18. "Microsoft Imagine Cup 2010 & Game Day " - 45 min - Maciej Byczyński, Paweł Smagała, Maciej Adamczyk, Tomasz Wącirz

 

19. "Proces tworzenia gier na iPhone'a i iPada" - 45 min

 

20. "Bot do Starcrafta - stop nudzie i AI w pigułce" - 45 min - Grzegorz Beń i Wiktor Obrębski

 

21. "iPhone zabił konsole przenośne?" - 45 min - Tomasz Strzelczyk, Vivid Games

 

22. "Portowanie gry z PCta na iPhone'a na przykładzie Artist Colony" - 45 min - Andrzej Koloska, Vivid Games

 

23. "Retro Żyje" - 45 min - Fanotherpg, tdc i inni

 

24. "Kierunek: Gry - Amatorstwo czy Niezależność?" - Tomasz Kaczmarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21. "iPhone zabił konsole przenośne?" - 45 min - Tomasz Strzelczyk, Vivid Games

 

22. "Portowanie gry z PCta na iPhone'a na przykładzie Artist Colony" - 45 min - Andrzej Koloska, Vivid Games

Vivid Games

czy to ci, co musieli robić konkurs na pomysł na grę? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem kto robił flasha na stronie zjazdu, ale tak się nie robi. Już lepiej zmniejszyć loga i dać wszystkie na jednej stronie jak poprzednio. Pała z marketingu reklamy. :P

 

ps. Prawdopodobnie zjawię się na zjezdzie (pt,so,nie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym się wybrał, ale sytuacja jest taka - Nie jestem pełnoletni, przez co rodzice sceptycznie podchodzą do wyjazdu.. Ale dali mi alternatywę - zgodzą się i puszczą na zjazd - pod warunkiem ze w odcinku Warszawa-Gdańsk nie będę jechał sam pociągiem. Tak więc - Jest jakaś osoba, lub grupka osób, która jedzie tą trasą? Bym się zabrał przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym się wybrał, ale sytuacja jest taka - Nie jestem pełnoletni, przez co rodzice sceptycznie podchodzą do wyjazdu.. Ale dali mi alternatywę - zgodzą się i puszczą na zjazd - pod warunkiem ze w odcinku Warszawa-Gdańsk nie będę jechał sam pociągiem. Tak więc - Jest jakaś osoba, lub grupka osób, która jedzie tą trasą? Bym się zabrał przy okazji.

 

Dlatego też staram się dziennie aktualizować listę uczestników wraz z opisami. Z warszawy będzie jechała cała ekipa studentów z Polygonu. Zagadam do nich czy nie mogliby Cię przygarnąć ale odezwij się na maila (GG nie zapisuje rozmów - Web).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade, wlasnie sie rejestruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Tymcia mam trochę więcej niż 170km, i mógłbym do niego zagościć ale nie wiem czy jedzie, a w dodatku nie chciałbym się narzucać, i rodzice... ;D Mam 16 lat, i calą polskę do przejechania więc klapa z wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...