Skocz do zawartości

Zjazd Twórców Gier 2010


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na coraz większy rozmach imprezy postanowiliśmy zmienić jej design z czegoś swojskiego na coś bardziej profesjonalnego. Tak więc jeśli mieliście problem z dostępem do strony dzisiaj rano, wybaczcie ale robiłem backup starej wersji, więc strona była nieosiągalna przez półminuty.

 

Co więcej wciąż zbieramy zgłoszenia na wykłady! Tak więc jeśli zajmujesz się tworzeniem muzyki, grafiki, scenariuszy, programujesz, masz swój team albo też pracujesz sam, a chciałbyś się czymś podzielić skontaktuj się z nami by to przedyskutować. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje (nawet te ciut zwariowane). Im większa różnorodność oraz im więcej scen się pokaże tym lepiej dla naszej branży. Tak więc raz jeszcze gorąco zapraszamy!

 

Jakby co też zwykli widzowie mogą się rejestrować, jest to bardziej niż mile wskazane ;) Do zobaczenia w Lipcu, a tymczasem zapraszamy na http://zjazdtworcowgier.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niektóre osoby z południowego końca podkarpackiego jadą, ja sam mam ponad 1100 mil, więc serio odległość nie jest przeszkodą, zwłaszcza, że z każdego większego miasta jedzie bezpośredni TLK za którego zapłacicie grosze.

 

I w tym roku jest Gdańsk, miejsce organizacji za rok będzie ustalane w terminie późniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zjazd jest trochę daleko. Lubię takie "imprezy". Pojawiałem się na Falkonie, zjazd twórców gier to super pomysł ;) Tylko co z tego? Zresztą i tak będę miał pracę... Może zorganizujcie to w innej części Polski. Na pewno są osoby, które chętnie by się pojawiły, ale mają daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ten zjazd jest trochę daleko. Lubię takie "imprezy". Pojawiałem się na Falkonie, zjazd twórców gier to super pomysł ;) Tylko co z tego? Zresztą i tak będę miał pracę... Może zorganizujcie to w innej części Polski. Na pewno są osoby, które chętnie by się pojawiły, ale mają daleko.

Omg, zawsze dla każdego będzie daleko, jak nie dla ciebie to dla innych... Osobiście uważam, że trójmiasto to o wiele lepsza miejscówka na zlot w wakacje, niż lubuskie. Tam to dopiero mam daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, pochwalmy się wszyscy jak to mamy daleko czy blisko, albo jak byśmy mieli gdyby było gdzieś tam w dupie...

nie da się wybrać miejsca gdzie każdemu byłoby dobrze, dlatego uważam że jest ok - co roku gdzie indziej i każdy będzie miał swoją szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum nie jest wszystkim po drodze i dużo osób do łodzi po prostu nie chce jechać. Ale zawsze ktoś powie, że ma za daleko. Pomorzanie już 2 razy musieli wędrować, więc teraz kolej by oni gościli imprezę. Zasłużyli.

 

Cóż mam nadzieję, że się Ranmus pojawisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Będą wszystkie miasta oprócz Kielc. Czyli ogółem Woj. Świętokrzyskie odpada. W świętokrzyskim byłbym na 100%. A na drugi koniec polski, mama mnie nie puści :(

Jaka szkoda :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darlix możesz przyjechać z rodzicami i wszyscy będziecie mieli zakwaterowanie za 27 złoty za noc. Zobacz na stronę rejestracji podpunkt o opiekunach. Zaproponuj mamie wycieczkę nad morze w tym roku :) Mieliśmy tak już i w Krakowie i w Warszawie. Wiem, że kilka osób też tak przyjedzie do Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Cóż mam nadzieję, że się Ranmus pojawisz :)
Na pewno czwartek, piątek i poniedziałek odpadają, bo po prostu nie mam tylu dni urlopowych do wykorzystania, więc jeżeli miałbym się zjawić, to tylko na sobotę i niedzielę. Kwestia druga jest taka, że przełom czerwca i lipca to u mnie poważne zawirowania życiowe, a te z racji ważności nie pozwalają mi myśleć aktualnie o jakichś zlotach. Dlatego też jeśli się zdecyduję, to zapewne w tym samym tygodniu co zjazd jako niespodziewany gość, kiedy będę miał parę ważnych spraw z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest lista pierwszych prelekcji:

 

* Gry cyfrowe - Sztuka czy Kicz?" - Tomasz "Fanotherpg" Kaczmarek

* "Middleware Polska - prezentacja najpopularniejszych edytorów gier w Polsce" - Piotr "gnysek" Gnys (Game Maker), Maciej "Preki" Prekurat (RPG Maker) i Tomasz "Fanotherpg" Kaczmarek (Kliki)

* "Imagine a world" ... Czyli XNA + Silverlight , troszkę Kodu a na serio BUG - Andrzej "Siranen" Piotrowski

* "Era niezależnych: jak przetrwać, wyrwać się i wygrać nie sprzedając duszy” - Jakub "Koobare" Riedel

* "Elementy świata w grze wideo i ich struktura. Ogólne zasady estetyki wykonania” - Bartłomiej "Don Sotto" Mycyk

* "Techniki wizualizacji terenu w grze Bitter Glory" - Karol "MrKaktus" Gasiński

* "Game usability, czyli jak sprawić aby Twoja gra była lekka, łatwa i przyjemna" - Robert Podgórski

* "Jak zbudować dobry zespół" - Robert Podgórski

* "Tworzenie gier w technologii Flash i AIR" - Michał Wróblewski

* "Pixel Art" - Romuald "qrks" Kowalczyk i inni

* "Jak wyciska się fizykę ze sprężyn" - Rudnicki Piotr

* "System do animacji postaci w grach komputerowych" - Rudnicki Rafał

* "Niezwykła multimedialna architektura Atari XL/XE" - tdc

* "Historia multimedialnej techniki komputerowej przez pryzmat narodzin rynku gier" - tdc

* "Dźwięk w grach" - Marcin Przybyłowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...