Skocz do zawartości

UfOk DeStRoJeR 2.2.2


dawka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozna ściągnąć? Plik uszkodzony? Hm... ZawszeTestujęPo umieszczeniu plik i było wszystko ok. No ale zaraz sprawdzę jeszcze raz.

 

Hm.. Bardzo dziwne faktycznie plik jest uszkodzony :(. Zaraz przepakuję i umieszczę ony.

 

Ok teraz wszystko jest sprawdzone i działa :). Przepraszam za kłopoty i zapraszam do ponownego ściągania :D.

Edytowane przez dawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 1 link działa już normalnie można ściągać ;]

 

2. Sam pomysł na gre miałeś dobry, może wykonanie też, ale denerwuje mnie to ze jest to caly czas maly ekran :/ Czesto jak sie rozpedze to klikne mysza poza ekran i Boom! 15 stworów uciekło bo mi sie gra do pasku zadań zmilimazowała :] .

3. Graficznie dobrze ale te wybuchy na poczatku są dośc kiczowate i nie wiem czemu zdaje mi się tak jakbym słyszał je z jakiegoś exampl'a z gm'a (Ale nie jestem pewien ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała grafika została wykonana w Paint Shop Pro 7.04.

A chciałem napisać że testuję właśnie najnowszą wersję :)

Dodałem w niej wysyłanie wyników na serwer, zmieniłem sposób punktowania, w dziale "opcje" będzie można wybrać między innymi inny celownik czy wyłączyć efekty specjalne (dla wolniejszych kompów bo ostatnio spotkałem się z takim który miał problemy).

Wszelkie nowości o ufokdestrojerze na oficjalnej stronie gry www.ufokdestrojer.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajna gierka, ma fajny klimat.

Lecz sądze że misje w tej grze są do kitu.

Popracuj troche nad grą ,a na pewno stanie się wtedy fajną minigierką która zyska popularność w środowisku fanów tego typu gier:thumbsup: :P

 

PS

Gierka mi się nawet podoba... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...