Skocz do zawartości

Guardrock


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Guardrock

 

Gatunek: RPG

 

Screeny:

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Opis:

 

Gra zostanie ukończona: lipiec - sierpień 2010

Strona www Rock Games: www.rockgames.pl

 

Przyjmę każdego kto ma wielką motywację i jest na tyle inteligentny, żeby nie działać mi na nerwy. Do opracowania ponad 100 misji. Opis świata i dialogi. Mamy wstępny szkic tego wszystkiego. Kraina podzielona na mniejsze tereny. Kilka twierdz. Walka o władzę. Gracz to syn króla. Obejmuje panowanie nad jedną z twierdz. W I akcie (będzie 5) musi obronić twierdzę. Czary podzielone są na żywioły (ogień, woda, ziemia, powietrze, energia, śmierć). Więcej szczegółów podam na gg: 4533113.

 

Ta gra musi powstać! Nie ma innej opcji!

 

Jeśli jesteś grafikiem lub programujesz w gml - jesteś mile widziany. Nic nie obiecuję, ponieważ nie wiem ile osób odpadnie. Ale jest całkiem możliwe, że rozwiniesz się pracując nad tą grą. Przewiduję wpisy w credits i wypłaty dla członków ekipy. Wszystko zależy od twojego zaangażowania.

 

Odbiorę pozytywnie konstruktywną krytykę. To da mi większego kopa do działania.

 

Na naszej stronie www znajduje się galeria.

 

Autorzy:

Paqoo

Psichix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mapa jest tak mala ze nic nie widac.

1 Źle wyskalowane gui.

2 grafiki beznadziejne (testowe)?

3 interface nie jest domyślny...

4 Beznadziejna mini mapa

5 Zle umieszczone menu glowne

6 Okropny kolor tekstu czatu

7 Licznik nie pasuje

8 Gdzies juz widzialem grafike tego gui

 

Pozdro ! Oceny nie wystawiam bo za bardzo nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guardrock, Kolejny kolos na Game Maker Clan :)

 

Troszkę przesadziłeś ;d.

 

"Opis: Poszukuję chętnych do pracy nad projektem. Do 15 maja ustalimy skład ekipy. W tej chwili nad grą pracuje około 5 osób. Część z nich odpadnie. Chciałbym rzucić trochę świeżości i ruszyć z impetem. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz!"

 

Co to za opis?

Na razie nie ma czego oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie przecież napisał w pierwszym poście że szuka ciągle ekipy a to jest jedynie zarys ogólny projektu pewnie ma nie całe 50 % gry jak nie mniej, a ten temat ma tylko zachęcić ludzi aby zgłaszali swoje CV, jeśli tak to można określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowało nad tym dwóch grafików... To wersja testowa. Mniej niż 10% gry... Wszystko zostanie zmienione. Na pewno wypracujemy jednolity styl. Mapka radarowa wygląda zupełnie inaczej to są stare screeny, pojawiło się trochę nowości. Tekst w konsoli możemy zmienić (dobra uwaga).

 

Dzięki Dawka83! Na takie oceny czekam...

 

Team będzie określony do 15 maja. Do tego czasu można się zgłaszać! To jest główny cel tej zapowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym grafikę otoczenia, GUI i postacie w miarę klimatyczne (co nie oznacza że ich bym nie zmienił). Zapewne na chwilę obecną graczowi byłoby się trudno połapać (straszny tu burdel niestety), widać to zwłaszcza po 2 screenie.

 

Kolos to, to na pewno nie jest. Pracowałem kiedyś przy podobnym projekcie, więc wiem że strasznie ciężko się to pisze, ale jednocześnie twój projekt nie reprezentuje sobą nic nowego. Kolejny RPG z elfami, potworami, etc., który graczom wyjdzie uszami, żeby nie powiedzieć .... :rolleyes:

 

Na pocieszenie dodam, że ta gra 10 lat temu byłaby hitem...

 

...i oczywiście, że minęło 10 lat i czas żeby ludzie zaprzestali marnych prób odtworzenia staroci, a wzięli się za coś innowacyjnego.

 

Grafika - 3/5 - przynajmniej nie wygląda jak Pacman ^^

Pomysł - 1/5

Ogółem 4/10 = 2/5

 

Nie wiem, czy ta ocena cię satysfakcjonuje. Mnie nie.

 

Nie wróżę projektowi świetlanej przyszłości. Ostatecznie wydasz go, parę osób pogra i bye. Furory na tym nie zbijesz.

 

Ps. Teraz widzę, że licznik z 1 screen'a to żywcem zerżnięty przykład. I nie mów mi, że nie - nawet grafika ta sama :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu potwierdzić moją ostateczną decyzje, że rezygnuje z pracy przy projekcie i zabieram wszystko to co zrobiłem bez prawa do tego, że nowy ludź napisze praktycznie to samo co ja ( umiejscowienie gór, rzek, nazwy itp). Niech teraz on się martwi :).

 

OFFTOP: Paqoo jesteś bardzo nerwową osobą i nie mówie tego żeby Cię obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie być nerwową osobą, jeśli pracuje się z takimi ludźmi jak ty (nie mówie tego żeby Cię obrazić). Jeśli starałbyś się tak jak ja, to mógłbyś w ten sposób komentować. To był mój błąd, że zacząłem tą współpracę z Tobą. Ale tak to jest przez internet.

 

Ha! A ja wam pokażę jak wielka jest moja moc! :D

 

Ludzie zazwyczaj mają powody żeby się denerwować, pomyśl o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie w pewnym wieku stają się na tyle emocjonalnie dojrzali aby panować nad swoimi nerwami, pomyśl o tym.

 

Sama gra wygląda średnio, jednak widzę że jesteś uparty a to świetna cecha, liczę na poprawę jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowało nad tym dwóch grafików... To wersja testowa. Mniej niż 10% gry... Wszystko zostanie zmienione. Na pewno wypracujemy jednolity styl. Mapka radarowa wygląda zupełnie inaczej to są stare screeny, pojawiło się trochę nowości. Tekst w konsoli możemy zmienić (dobra uwaga).

 

Dzięki Dawka83! Na takie oceny czekam...

 

Team będzie określony do 15 maja. Do tego czasu można się zgłaszać! To jest główny cel tej zapowiedzi...

 

 

Team mozesz sobie zbierać na Valhalli. Co do tej zapowiedzi, po co wogole ją dałeś skoro masz tylko 10 %

Co do Dawki to każdy ma prawo do swojego zdania i powinieneś uszanować jego opinie i popracować nad tym co ci wytknął ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz to jest już jakieś 1% ponieważ jest to człowiek nie do współpracy, nie wiem ile ma lat ale widocznie nie ma nic do roboty sądząc po tym, że wiadomości dostaje co 15 min przez cały dzień:

,, co ty robisz,, ,, co jest wazniejszego od tej gry? ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, czy ty masz coś z głową? ,,

i bez przerwy dostaje takie wiadomości , oceniam, że ma max 12 lat, cały skład sie rozsypał ponieważ jest to człowiek nienadający się do współpracy.

Zabieram całą grafikę jaką wykonałem.

A co do gry, od początku zalatywało mi szitem w fabule jak to ładnie napisał na stronie głównej: ,, jest to gra RPG bez fabuły,, HAHAHAHA

TO MNIE ROZWALIŁO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz te wiadomości, bo jesteś nieodpowiedzialnym gówniarzem, który nie potrafi przyjąć na siebie żadnej pracy ani bólu. Masz mózg 7 latka.

 

Do tego kompelksy, piszesz tutaj - żałósne.

 

Zobaczysz za 5 lat, jakie życie jest ciekawe.

 

Kiedy robisz co możesz żeby było dobrze, a takie głupki jak ty wypisują durnoty i są bezkrytyczne wobec siebie.

 

Masz ubogie słownictwo gówniarzu i nie obchodzi mnie czy dostane za to bana czy co. Poczuje sie lepiej.

 

Tutaj i tak nie ma ludzi, z ktorymi moglbym robic interesy. Dziecko 15 lat to nie jest dla mnie partner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twojego małego móżdżku nie potrafię przemówić. Trzeba powtarzać więcej, niż 10 razy może się utrwali.

 

Jaka sprawa w sądzie? To jakiś stary screen, co to ma do rzeczy?

Jak ktoś przerobi tą grafikę, to wrzucimy nowe screeny. Nie ekscytuj się tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nazwa gry została zmieniona na "Kroniki Astionu".

 

Poszukuję grafika, programisty, scenarzysty.

Podejmę współpracę z inną ekipą twórców gier.

 

Interesują mnie ludzi gotowi do pracy w zamian za pieniądze, które uzyskają po ukończeniu wersji demo (zaliczka) i później kiedy pojawi się pełna wersja (wypłata na zasadzie - ile gra zarobi/(ilość członków zespołu-ilosc czlonkow zespolu, ktora nie potrzebuje pieniedzy)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...