Skocz do zawartości

zamówienie na grafike do gry ,,killer of the crypts''


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuję kogoś kto wykona dla mnie następujące rzeczy.

 

1.sprite dziewczyny w 2 ktora biegnie i idzie to tak zeby plynnie te ruuchy wygladaly.

2.sprite zwierzat i ludzi ktore podam:wilk,pies,zaba,ryba,jakis koles z bronia w reku najlepiej paru z roznymi.

 

grafika do gry:potrzebje jakis fajnych drzew takich staranie zrobionych,ladnie wykonanej drabinki 2d,fajne mory,ladnie wykonane budynki mieszkalne.

 

za pomoc umieszczam w credits gra będize fjana inaczej bym nie prosił o pomoc będziecie na to mówić tomb raider 2d lub klon ale gra bedize inna ale podobna troszke ale jednak bedzie miec swoja osobna dusze i na pewno bedziecie miec wiele przygod.

 

 

prosze wszystkie obrazki i klatki ruchow s[pakowac i dac mi download z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. troche dużo tego a pozatym nie określiłes się zabardzo jak to ma wyglądać (styl,rodzaj czy top-down czy od boku czy jak i jakiej wielkości to ma być :P)

ale to wszystko cow tmieniłeś znajdzesz na tej ztronce polecam ją bo sam z niej korzystam :D (ale tylko biore sobie przedmioty np. mieczyki do rpg itd.)

http://tsukuru.pl/index.php?link=zasoby!

 

jak dobrze poszukasz to znajdzesz między innymi:

5.png

 

valetown1.png

 

town.png

 

herogunshotwalk.png

 

chr_animal_wolf_wilk_dog_pies.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assassin:

 

Nie wiem czy znasz takie portale gdzie sa udostępniane darmowe grafiki dla programu RPG Maker, które są robione przez graczy albo wyciągane prosto z mini gierek.

 

Tak więc satpie by to była kradzeż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje a jeżeli chodzi o rodzaj gry to jest to adventures/platfomowa cos jak tomb raider tylko ze 2d

nawet tytuł podobny prztłumacz sobie tomb raider i przetłumacz kiler of the crypts na prawde postrama się co do tej gry premiera zapowiadana na wrześień jak się uda oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardoz przepraszam ale nie skorzystam z tej strony http://tsukuru.pl/index.php?link=zasoby!

po

1.autorzy gier na pewno zastrzegli sobie prawa.

a po

2.moja gra ma miec wszytsko swoje nic zadnej rzeczy ktora byla juz wykorzystana.

 

to tak samo jak chcesz do wolsvagena wrzucicić silnik od opla częsci inne inny układ itd nie da się tak,to jest oczywiście metafora ale taka jest rawda.

 

bardzo prosżę kogos o wykonanie do moiejej gry

 

głównej postaci niech to bedzie zgrabna kobitka ale w 2d po do jak pisałem wczesniej przygodowka 2d

 

resztę zrobię sam ale proszę o główną postać.

 

 

 

sprite skakania glownej postaci

 

chodzenia

 

plywania

 

 

i kucania

 

 

i to tyle oczywiście credits widziany przez tego co pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak zawsze było ale teraz jest tak że mam pomysł na grę i go zrealizuję i ctrl nie denerwój mnie ja ciebie nie krytykuję użytkownicy pomóżcie mi tylko przy spricie głównej bohaterki bardzo proszę i dziekuje zwierzeta i inne rzeczy zrobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...