Skocz do zawartości

Pytania Mustanga


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze pytanie. Mam zrobione tak ze kulka ja na nią na klikne i wyznacze lewym przyciskiem myszy pozycje to kulka tam powedruje wedruje . Jak zrobic bo jak mam przeszkody i zeby jak naklikne na miejsce gdzie ma stanac piłka to zeby omineła te przeszkody kulka i poszła tam gdzie mam jej wysznaczone miejsce a jak jest z wszystkih stron zablokowana przeszkodami to ona sie z miejsca nie rusza . I jak to zrobic ????? prosze o szybkie odpowiedzi . Z GÓRY Dzieki.

Jeszcze raz walniesz tyle pytajników i wykrzykników, to cię uduszę skarpetą! I staraj sie nazywać tematy inaczej niż "Pytanie".

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam przykład napisany przez samego Marka Overmarsa dla GM 5.3 niezarejestrowanego (przykład w pierwotnej wersji był dla GM 4.3, ale przekonwertowałem go):

https://gmclan.org/up24_10_potential_demo_5_3.html

To jeszcze nie to ja hciałem by obiekt odrazu znalazł się w kliknietym miejscu. Porsze kogoś o to by to zmienił bede bardzo wdzieczny. Dzieki BP Ultimate za przykład ale mi nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie to ja hciałem by obiekt odrazu znalazł się w kliknietym miejscu. Porsze kogoś o to by to zmienił bede bardzo wdzieczny. Dzieki BP Ultimate za przykład ale mi nie pasi.
A jak sie podsunie pod nos to już pasi? :/ Poza tym zdecyduj się, napierw piszesz o poruszaniu się kulki, a potem o przeskakiwaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wam pokazać bardziej oco mi hodzi zrobiłem przykład omijania jaki hce przeszkód oto link prowadziacy do przykładu o jakie omijanie mi hodzi >> https://gmclan.org/uploader/865/pomocnik.gif <<. Legenda :

Niebieska kulka w okuł niej jes czerwone coś przypominajacego kułeczko- to kulka która omija przeszkody Pozostałek kulki -to przeszkody

Zielony kwadrat - to przykładowe miejsce gdzie ma zajać swoja pozycje kulka.

Przypominam że ja juz zrobiłem tak aby kulka skacząc doszła na wyznaczona pozycje i potem zatrzymywała sie w tym wyznaczonym miejscu . Tylko nie umniem zrobic omijania tyh przeszkud .

Prosze pomużcie mi bende bardzo ale bardzo bardzo bende wdzieczny !!! Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...