Skocz do zawartości

Problem z facetem


Grzegosz_X

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony patrząc na zdjęcie Grzegosza nie byłbym taki pewny jego deklaracji zawartej w pierwszym poście. ;)

polać mu!

 

Grzesiu, nie wstydź się swojej orientacji, a jeśli gościu Ci się podoba to mu się nie opieraj i nie udawaj niedostępnej, zrób co następujące:

Oddaj mu się.

 

A tak poza tym to ten temat to jeden wielki bullshit, zero prawdziwości, blefować też trzeba potrafić, have a fun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
GMC, jedyne forum ktore daje sie nabrac na tego typu prowokacje.

Nabrać na prowokację?

prowokacja

1. «podstępne działanie mające na celu nakłonienie kogoś do określonego postępowania, zwykle szkodliwego dla niego i osób z nim związanych»

2. «podstępna działalność tajnych agentów udających członków jakiejś organizacji, działających na jej szkodę»

3. «działanie lub jego efekt mające na celu zaszokowanie kogoś, wywołanie w kimś jakichś emocji lub niekontrolowanych zachowań»

4. «nakłanianie jakiejś osoby do popełnienia przestępstwa w celu doprowadzenia do wszczęcia przeciwko niej postępowania karnego»

Pytania jak i odpowiedzi w tym temacie są całkowicie normalne. Ja nie traktuję tego w ramach prowokacji, bo niby do czego miałby autor tematu sprowokować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Ranmusie ze ty zawsze mowisz wprost i uzywasz jednoznacznych slow ; )

Odpowiedzi sa normalne, ale pytanie nietypowe co do forum, nie wspominajac ze juz wyladowalo na przynajmniej 3, w takiej samej formie, z czego 1 jest zrozumiale a 2 sa to forum programistyczne.

Np Podstępne zdzialal mając na celu nakłonienie CTRLa do określonego postępowania, szkodliwego dla niego i osób z nim związanych, innymi slowy sprowokowal CTRLa co nie : )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wiadomo Ranmusie ze ty zawsze mowisz wprost i uzywasz jednoznacznych slow ; )
Nie, ja po prostu jestem już za stary by byle jaki troll poruszył moje sumienie, ziew.

 

Np Podstępne zdzialal mając na celu nakłonienie CTRLa do określonego postępowania, szkodliwego dla niego i osób z nim związanych, innymi slowy sprowokowal CTRLa co nie : )?
Nie wydaje mi się, bo ctrl zachował się standardowo, w swoim stylu... No chyba, że ruszają Cię prowokacje na poziomie: "Hahahaha, wcale nie chciałem przykładu dla GM7 tylko GM8, ale frajer!". Po prostu rozczulasz się nad byle kupą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...