Skocz do zawartości

Projekt : AI


Rekomendowane odpowiedzi

to mój pierwszy post tutaj więc tytułem wstępu chciałbym głośno i serdecznie powiedzieć : WITAM WSZYSTKICH. zdarzało mi się już jednak przeglądać wasze forum i tak na początek chciałbym przedstawić mały projekcik:

 

co to projekt AI?

ma być to projekt w którym do podanych gier przez użytkowników (w formacie .gmd, .gm6, .gmd lub nowszym, nie .EXE!!) każdy dodaje od siebie jakiś ciekawy skrypt dotyczący sztucznej gry komputera. gry multiplayer nie są tu mile widziane.

 

o co chodzi? po co?

chodzi o to żeby "zjednoczyć" twórców gier (nie nie jestem socjalistą) do pomocy innym, początkującym twórcom (którym zresztą jestem też ja). to nie ma być żadna komercha, tworzymy, bo lubimy a nie dla sławy czy kasy. chodzi tu o pomoc i pewną "rozrywkę".

 

jak ktoś chce to niech wrzuca tu własną gierkę, a jak ktoś chce to niech ulepsza czyjeś inne.

na rozgrzewkę wrzucę tutaj moją gierkę typu RTS : link. zawiera ona tylko jedną mapkę i kilka budynków, ale ma także napisane proste AI przeciwników. to jest moja pierwsza gra którą tutaj wrzucam, więc nie oczekujcie rewelacji, mimo to uważam że gra mogłaby być jakąś namiastką gier C&C czy blizzarda. muzyka oczywiście z gier C&C Tiberian Sun i Red Alert 2(w którą chyba każdy grał).

 

proszę o opinie co do projektu: może już kiedyś to było? co sądzicie o tym wszystkim? czy ktoś jest chętny?

zapraszam do wspólnej współpracy i wrzucania własnych gierek, skryptów

pozdrawiam CANSAS(nick to czysty przypadek, ktoś tak kiedyś powiedział do mnie w szkole, jestem z polski oczywiście ;p)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nie o to nawet chodzi..wszyscy pewnie nad czymś pracują więc nie mają czasu. No przynajmniej jka :rolleyes:

Ale odwaliłeś kawał dobrej roboty w tym przykładzie, zobaczysz że niedługo ktos go weźmie do swojej obróbki i podrasuje :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...