Skocz do zawartości

Zablokowane Counter Strike: Source


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zasrany problem z Counter Strike SOURCE. Kiedyś grałem i wszystko płynnie, ping bardzo malutki no i wiadomo jak to każdy - skusiło mnie na cheaty. Byłem zachwycony jednym cheatem, miał wiele funkcji o których marzyłem, toteż poszedłem na jakieś ruskie serwery i zacząłem ich tam wykaszać, co po jakimś czasie kończyło się banem. Pewnego razu gdy dostałem bana to CS:S bodajże wyłączył mi się, potem go włączyłem no i od tamtego czasu mam go zjebanego - ten serwer jak daje bana za cheaty to paprze przy okazji cs'a oszustowi. W czym problem? W tym że nawet jak dam "New game" to mam ping od 40 do 200 i lagi - normalnie W OGÓLE NIE MA ŻADNEGO PINGU NA LOCALHOŚĆIE. Wchodzę na mój ulubiony, polski serwer - kiedyś miałem ping 20 do 90 na nim, teraz: od 300 do 1200!!! I wszystko tnie, nawet jak na new game jest przez chwile to 40 to i tak tnie jakby były jakieś zaburzenia fps'ów, czy tych "rate'ów".

 

Oczywiście reinstall nic nie dał.

 

Sprawdzałem w rejestrze (chociaz malo prawdopodobne ze cos tam mialo byc) - czysto

 

Sprawdzalem w configach - niczego podejrzanego, ale nie jestem pewien

 

 

Podejrzewam, że są źle ustawione te rate coś tam fpsy i inne. Kiedys widzialem ze z tym rate mozna zmiejszyc ping w cs 1.6 więc w odwrotną stronę to też może działać, a cs:s konsole ma taką samą

 

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem inaczej - daję NEW GAME i gram z botami, nie ma żadnego zakładania serwera - zwykła gra Player vs CPU i nawet w tym mi tnie i są lagi omg

 

EDIT: moze to wam cos powie:

 

maxplayers set to 32
Heap: 256.00 Mb
Parsed 359 text messages
Couldn't find custom font file 'resource/HL2EP2.ttf'
Couldn't find custom font file 'materials/vgui/fonts/buttons_32.vbf'
execing config.cfg
Can't use cheat cvar cl_upspeed in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar cl_forwardspeed in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar cl_backspeed in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar dsp_dist_max in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar dsp_dist_min in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar r_ambientfraction in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
2 CPUs, Frequency: 2.1 Ghz,  Features: GenuineIntel SSE SSE2 MMX RDTSC CMOV FCMOV
execing valve.rc
execing server.cfg
couldn't exec banned_user.cfg
couldn't exec banned_ip.cfg

 

Kod w konsoli po włączeniu cs'a - jakaś sieczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...