Skocz do zawartości

goozex, gry za friko


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Ostatnio znalazłem w sieci naprawdę ciekawą stronę - goozex.

Można tam zamówić za FRIKO grę np. na psp, ps2, kompa i inne

Jak to działa?

Przy rejestracji dostajemy 1 trade token i 100 pkt na grę, żeby zdobyć kolejne punkty musimy wystawić swoją grę, a żeby zdobyć trade tokeny np. zaprosić przyjaciela. Można oczywiści również kupić owe rzeczy, ale jak kto chce.

Jak zamówić grę?

Wybieramy sobie tytuł który chcemy, klikamy CHCĘ! i czekamy w kolejce ( możecie zaznaczyć czy chcecie grę w pudełku, z instrukcją itp. czy wystarczy wam np. sama płytka )

Nook, a gdzie haczyk?

Nie ma!

Ja zamówiłem sobie grę z psxa, gta 2 ( potrzebowałem do ps2 żeby odpalać kopię ; p, ale w sumie to mogłem zamówić jakąś grę na psp albo właśnie plejkę 2 ; p)

A, no i jeszcze jedno:

GRY SĄ UŻYWANE, choć nie zawsze

przecież jak zamawiasz grę na ps3, lub jakąkolwiek inną platformę która dopiero co wyszła, to możesz także dostać owiniętą w folię i pachnącą świeżymi bułeczkami gierkę :)

A więc rejestrujcie się i zamawiajcie gry, na pewno coś ustrzelicie :)

 

www.goozex.eu

 

POWODZENIA!!

 

dla wszystkich niedowiarków, dodaję zdjęcia:

Zdj_cie0039__1024_x_768_.jpg

Zdj_cie0037__1024_x_768_.jpg

 

btw. dzięki cirnoszku :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysyłkę nic się nie płaci, chyba, że oczywiście sami wysyłamy komuś grę :)

i tak piczer, na tej stronie wymienia się grami i na start dostajemy 100 pkt za które można już coś upolować za friko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah :D ja wystawiłem Rayman 3 i już jakiś gościu u mnie zamówił, musze mu tylko wysłać tą gre.

 

Mam jeszcze Sims 2 Wydanie Świąteczne jakby ktoś chciał

 

 

Sorry gnysek nie mogłem się powstrzymać od napisania posta ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz goozex ma nazwę PlaySwap i mam dobrą wiadomość :D

 

 

Zaproś Twoich znajomych do PlaySwap i podaruj im prezent w postaci DARMOWEJ gry!

I Ty, i Twój przyjaciel dostaniecie po 250 punktów, gdy on dokona swojej pierwszej pozytywnie zakończonej transakcji (*)!

 

* Zasady: Za każdego znajomego, którego zaprosisz i który stanie się aktywny, otrzymasz 250 punktów. ?Użytkownicy Aktywni? to ci, którzy wymienili pierwszą grę jako sprzedający, a transakcja zakończyła się sukcesem (otrzymali pozytywny feedback). PlaySwap zastrzega sobie prawo do zawieszenia, zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie.

 

 

Po za tym do końca kwietnia nie potrzebujemy trade tokenów, aby zamówić/wysłać grę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...