Skocz do zawartości

Zablokowane Przerobienie prostej grafiki na mdl


kamykmm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wiem jak to wstawić na serwer i co dalej mam zrobić, tylko muszę ten obraz co dałem w pierwszym poście przerobić na teksturę/model (nie wiem jak to się fachowo nazywa) w formacie .mdl

 

AntY daruj sobie taki spam, bo jakbyś nie wiedział, to szukałem w google, tylko jakoś nic konkretnego nie znalazłem, a jak już znalazłem program, to mi zmienił rozmiar (rozciągnął i zepsuł cały efekt)

 

 

Więc czy mógłby mi ktoś przerobić ten mój obrazek/albo zrobić od nowa taki model - żeby wyglądało jak na obrazku w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
AntY daruj sobie taki spam, bo jakbyś nie wiedział, to szukałem w google, tylko jakoś nic konkretnego nie znalazłem, a jak już znalazłem program, to mi zmienił rozmiar (rozciągnął i zepsuł cały efekt)

To nie jest spam, a konretna rada. Twoje upośledzenie umysłowe i problemy z wyszukiwaniem nie są moją winą, więc gtofnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upośledzony to może jesteś Ty i weź się tu w ogóle nie wypowiadaj, jak masz pisać mi jakieś durne posty.

 

Czy mógłby mi to ktoś przerobić, bo ściągnąłem ten program ale jakoś nie kumam jego obsługi, po prostu nigdy w tym nie siedziałem, nie interesowało to mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde już tłumaczyłem chodzi mi o to żeby dodać obrazek właśnie ten model w dowolnym miejscu na mapie, aby dodać model ma odpowiedni plugin potrzebne jest mi tylko zrobienie modelu. I chciałbym aby on wyglądał jak ten na obrazku co dałem, myślałem że da sie po prostu jakoś to przekonwertować a nie robić od nowa.

 

A cały efekt po dodaniu modelu i ustawieniu pozycji za pomocą pluginu ma wyglącać tak jak tu:

http://img46.imageshack.us/img46/8178/beztytuuzcp.jpg

 

I chodzi o to że muszę mieć ten swój obrazek zapisany w pliku mdl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zrób plane w blenderze i nałóż teksture, później zapisz jako mdl. pogoogluj ajk nie ogarniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci napisałem że początkowy myślałem że można to przekonwerować, jednak później sie dowiedziałem że tak, nie można i napisałem, że chodzi już mi tylko o uzyskanie efekty takiego jak na obrazku.

 

Zresztą już nie ważne, poradziłem sobie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...