Skocz do zawartości

Strona Pietera z cytatami


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Mój jest numer #88... jakoś go pod moje konto dasz, czy usuniesz i wrzuce na nowo?

 

A dlaczego mi skasowało/eś konto?

zmienię Ci id konta. przypadkowo tobie też dałem perma bana i niestety nie mogłem przywrócić konta ;p kiedyś tam dopisze "zaawansowany system banów" ;p a jakiś inny jeszcze? bo go tu nie widzę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mają znikać powiadasz?

Lepiej by było gdyby jednak się zabarwiały na szaro, ew. żeby można było zmieniać ocenę.

 

Zweryfikuj to

Fatal error: Hacking attempt from 217.96.3.179. Killing the script in Unknown on line 0
, bo nie mogę wejść, po resecie ciasteczek i z żadnej z przeglądarek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej paki wyskakuje mi: "Fatal error: Hacking attempt from *.*.*.*. Killing the script in Unknown on line 0"? :0

(*.*.*.* - IP oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja przypomnę wszystkim, że ta strona nie jest w żaden sposób powiązana z gmclanem, a jej powstanie nie było uzgadniane z administracją. Podsumowując, jest to nieoficjalny, niezależny projekt, który próbuje się wybić na bazie gmclanu. Żadnego zamknięcia wątku z cytatami na naszym forum nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaki sens ma ta strona? Cytaty można znaleźć w Valhalii lub samemu znaleźć na gmclanie, po co robić stronę z "najciekawszymi" cytatami z gmclanu? To nie irc gdzie wypowiedzi szybko się ulatniają i trzeba je zapisywać dla potomnych - tutaj leżą tematy sprzed 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają znikać powiadasz?

Lepiej by było gdyby jednak się zabarwiały na szaro, ew. żeby można było zmieniać ocenę.

 

Zweryfikuj to, bo nie mogę wejść, po resecie ciasteczek i z żadnej z przeglądarek :/

kolega z livedata.pl zamontował na wszystkich serverach ISP ( intrusion prevention system) i go konfiguruje...

 

18:08 carbolymer, w ogóle to punktuje posty ihooya :-)

18:08 [07-03-2010 09:24:01] 77.*.*.214: uri [00016/00016] POSTIhttp://quotesdev.ihooy.pl/quotes.php

18:08 :D

18:09 hm, musze jakos wykminic, zeby i dane z post wrzucalo do logów

sandboxa sobie zrobił :P

 

W takim razie jaki sens ma ta strona? Cytaty można znaleźć w Valhalii lub samemu znaleźć na gmclanie, po co robić stronę z "najciekawszymi" cytatami z gmclanu? To nie irc gdzie wypowiedzi szybko się ulatniają i trzeba je zapisywać dla potomnych - tutaj leżą tematy sprzed 6 lat.

właśnie podważyłeś sens istnienia całego tematu "GMClanowe Cytaty". Ja tam się nie przejmuje, mi wystarczyło to, że znaleźliście sporo błędów, które musiałem poprawić i będę wiedział na przyszłość. Strona nadal stoi i stać będzie, więc korzystać można.

 

Ranmus, do Ciebie ta gatka ;p nie denerwuj się już tak, a Marmota muszę przeprosić za cały bałagan, który narobiłem. Postawie Ci piwo na frytkowej następnym razem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...