Skocz do zawartości

Strona Pietera z cytatami


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nie zawsze cytaty są tu dość dobre; dobra co ja będę obijał w bawełnę! Dużo jest bardzo kiepskich, dlatego pomyślałem sobie by wykorzystać mój nowy skrypt typu bash.org.pl by dodawać tam te cytaty, komentować je oraz co najważniejsze oceniać. Jedyna różnica jest taka, że głosujecie wy!; a najlepsze znajdą się na stronie głównej, jeszcze lepsze w top100. Przewiduje ranking użytkowników "poszukiwaczy" w najbliższym czasie na dniach (dlatego warto się rejestrować dodając cytaty), oraz parę innych bajerów.

 

Poszukuje także 2 osób do moderowania, odcedzania spamu oraz usuwania cytatów gorszących lub będących niezgodne z ogólnie przyjętą netykietą. Osoba taka, będzie mogła usuwać, edytować(cytaty/komentarze) oraz banować konta kolegów "poszukiwaczy". 1 głos Moda może dać 3 punkty do cytatu! (to jeszcze nie ustalone, pomyślimy) To odpowiedzialna funkcja, więc nie myślcie, że wybiorę 2 pierwsze z rzędu osoby ;) Ale próbować można.

 

Więc naprawdę zachęcam do testowania tego rozwiązania i przypominam, że nie muszą tam się znaleźć tylko cytaty z forum, mogą być też z GG lub IRC i innych.

 

Wersja Alpha (może zawierać śladowe ilości błędów, ale raczej ich nie ma).

 

http://quotesdev.ihooy.pl/

 

komentarze, propozycje i inne mile widziane :)

 

Temat wydzielony z cytatów, a Ty dostajesz warna.

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ten pomysł zdobędzie rzeszę fanów to ewentualnie mogę się pofatygować by moderować. Chociaż osobiście uważam, że ta strona szybko odejdzie w zapomnienie i nie ma większego sensu ;)

 

Ale przynajmniej zachęciło mnie to do przejrzenia starych cytatów i znalazłem kilka fajnych rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah takie demotywatorowe wyjscie, chociaz przyznam ze nie jest zle. Ale dodaj tez guzik bylo : p

Milo by bylo jakiegos bardziej jednolitego/kolorowego skina zobaczyc. Ale przyznam racje Platynie, albo to zrobic czescia forum, albo strona pojdzie w zapomnienie dosc czybko, tak jak poczatkowy czat firemarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah takie demotywatorowe wyjscie, chociaz przyznam ze nie jest zle. Ale dodaj tez guzik bylo : p

Milo by bylo jakiegos bardziej jednolitego/kolorowego skina zobaczyc.

bardziej wzorowałem się na wykopie ;p a o skinie pomyśle, najpierw funkcjonalność. Jak wyjdzie, to wyjdzie, jak nie to nie będę płakał, a przynajmniej i błędy poznam :) Gdyby tak można było zamknąć ten temat, i dać tu link do tego by tam mogli tylko dodawać :P jak myślicie, 15 głosów na główną czy 30 na początek :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin musi na razie przepuscic cytat aby inni go widzieli, tak?

@Up - I lol'd. Jesli ty mozesz miec nawet szanse na moderatora gdziekolwiek, to nie mozesz ZADNYCH warunkow stawiac, gdyz watpie aby ktokolwiek ciebie chcial.

Nie znasz mnie. Mam to samo zdanie o tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po ilości marnych cytatów korodzika nie chce mi się tam wchodzić : /

 

1.Nie ma głównej

2."Najnowsze" nie uwzględnia poczekalni(czyli jest puste).

3.Tak samo z TOP100

4.Wykop korodzika z tej strony.

5.Na początku głowiłem się co to to ROX(0)SUX.. Lepiej daj to np. rox w niebieskim, a sux w czerwonym, bo na pierwszy rzut oka niewiadomo ze to ocena w gore/dol

6.Zabierz niezalogwanym ocenianie :3

7.Im smaczniejszy i lepszy tekst, tym wyźsza

8.2 i 3 nie jest bugiem, ale powinieneś zmienić chociażby "2".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pokazuje jaki jest błąd przy rejestracji (Nie mogę się zarejestrować)

2. Błąd w pozycjonowaniu. Jest 78, a bezpośrednio po nim 80

1. za krótki nick.

2. nie patrz na id... liczenie cytatów a ID cytatów to co innego... najwyraźniej 79 po prostu skasowałem.

 

@I am vader;

 

1.Najnowsze to główna

2. żeby dostac się do najnowszych (głównej) musisz zebrać odpowiednią ilość roxów

3.jw

4. każdy ma prawo do dodawania i oceniania, nie będzie anarchii.

5. ok

6. nie

7. błąd w kodowaniu, przechodziłem z iso na utf8, sporadyczne literówki.

8. nie ma sensu, klikasz w poczekalnie i masz ostatnie nowe cytaty w poczekalni. Najnowsze oraz top100 tylko dla najlepszych, ciężko się spodziewać, że po pierwszym dniu tam się coś znajdzie? obecnie wystarczy 10 roxów na główną (zmienie na więcej jak się przyjmie)

 

edit:

 

parę zmian,

1. Rox (dodaj punkt) oraz Sux (odejmij punkt) mają teraz swój własny kolor! zgodnie z tym co "I am Vader" zaproponował.

2. Nazwa "najnowsze" zamieniona na "Główna"

3. Poczekalnia znajduje się teraz koło "Głównej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Już po ilości marnych cytatów korodzika nie chce mi się tam wchodzić : /

Bo ja nie wrzucam tylko cytatów, które JA uważam za prześmieszne, ale też takie, które ktoś inny kiedyś uznał za śmieszne. Zresztą podaj jakieś przykłady.

 

4.Wykop korodzika z tej strony.

Ciebie się powinno wykopać. Za co? Nie wiem, za to samo tajemnicze "coś", co i mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie wrzucam tylko cytatów, które JA uważam za prześmieszne, ale też takie, które ktoś inny kiedyś uznał za śmieszne. Zresztą podaj jakieś przykłady.

 

 

Ciebie się powinno wykopać. Za co? Nie wiem, za to samo tajemnicze "coś", co i mnie...

spokojnie! ja już to wyjaśniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, Krajowa Rada Stolarzy (ten cały Anon) coś popsuł :P ale właśnie o to w tym chodzi, testy testy testy... Właśnie wrzucam poprawkę.

 

od tej pory tylko zarejestrowani mogą wrzucać i głosować na cytaty, dodałem też zabezpieczenie przeciw głosowaniu parę razy na ten sam cytat przez jedną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj w php cos w stylu if($COOKIES['ip' ] == costam) {nie daj mu napisac, o :P}

nie bój się, teraz musi się zarejestrować, a jak znowu będzie tak spamił to dostanie tego permabana.

 

Znowu obniżyłem limit na główną, teraz wystarczy tylko 6 głosów, zwiększę to gdy będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...