Skocz do zawartości

Szukam teamu


Moe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po dłuższym czasie samotnego wykonywania programów, w Studiu MICom [ 1 osoba - ja ] - postanowiłem poszukać jakiegoś teamu.

Mam do zaoferowania:

 

- Średnia znajomość języka PASCAL oraz Delphi + Biblioteki. [ Ciągle się uczę ],

- Umiejętność obsługi programów graficznych [ Adobe Photoshop, gimp ] - Rysuję średnio

- Pracuję nieodpłatnie ( chyba, że to projekt na 70 osób ) :)

- Gotowy do akcji w dni powszednie od 15:00, w sobotę od 10:00. W NIEDZIELĘ MAM WOLNE!

- Miły sympatyczny, umiejętność pracy w grupie.

- Średnia znajomość języka HTML.

- Nienaganna polszczyzna, znajomość języków Angielskiego i Niemieckiego.

 

Wiem, że brzmi to jak ogłoszenie matrymonialne do gazety, ale musiałem jakoś siebie opisać :P

 

Myślę, że zostanę przyjęty do jakiejś z grup,

 

Pozdrawiam,

Moe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem po co komuś do teamu człowiek który zna pascala i do tego średnio a nie zna gml... pascal jest nieprzydatny i nikt raczej nie robi w nim większych projektów chociaż się da. Rysujesz średnio więc na grafika też się nie przydasz. Teraz albo teamy pracują w C++ albo w GML'u a ty żadnego nie wymieniłeś jako na przydatnym poziomie. Dalej pracuj sam bo żaden poważny team cię raczej nie weźmie bo do czego? No i lepiej nie wspominaj o płatnościach ponieważ przy umiejętnościach jakie wymieniłeś brzmi to śmiesznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, jeśli zna dobrze Delphi, to znajdą się osoby chętne by go przygarnąć. Osobiście jestem ciekaw jak dobrze go zna, powiedz co potrafisz używając Delphi, Moe. Bo przydała by mi sie osoba która by przepisała framework XenoNa pod delphi, ale musi się wykazać. Sam nie mam zwyczajnie czasu na głębszą zabawę z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to nie wiem po co komuś do teamu człowiek który zna pascala i do tego średnio a nie zna gml... pascal jest nieprzydatny i nikt raczej nie robi w nim większych projektów chociaż się da.

...Teraz albo teamy pracują w C++ albo w GML'u a ty żadnego nie wymieniłeś jako na przydatnym poziomie.

Kolejny głupio mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To:

Teraz albo teamy pracują w C++ albo w GML'u

Zapominasz o popularnym C-sharpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ograniczanie świata do swojego stanu umysłu! Swoją drogą to ktoś ma bardzo bogaty...

 

Moe może pokaż swoje najlepsze pracki graficzne i programy, oczywiście w 100% zrobione przez ciebie :)

 

Pracka na tablecie, na szybcika, wyszła słabo, i jeszcze skaner jakość pogorszył.

 

obrazek011.jpg

 

*A co do programów, to aktualnie tworzę MasoXOS ( w zapowiedziach znajdziesz wszystko o nim ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
pokaż swoje najlepsze pracki graficzne

na szybcika, wyszła słabo

imho nic lepszego nie pocisniesz, tylko się wykręcasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle i tak ale może zapodaj jakiś concept-art postaci lub czegoś co się przyda do gry (broń,gui,scenka z gry)

ja mam świetny pomysł na grę jak by się znalazł jeszcze jakiś zaj**** programista to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wciaz nie odpowiedziales a moje pytanie: jak dobrze panowales Delphi, co potrafisz z nim zrobic? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wciaz nie odpowiedziales a moje pytanie: jak dobrze panowales Delphi, co potrafisz z nim zrobic? :P

 

Opanowałem go w poziomie średnio-wysokim. Ciężko powiedzieć, co umiem zrobić. Na pewno wiele rzeczy. Ostatnio głównie zajmowałem się tworzeniem bibliotek (DLL). ( lecz nie chodzi tu o napis hello world, tylko poważniejsze rzeczy). Naprawdę, musiał bym wiedzieć, co mam zrobić, a wtedy bym odpowiedział, czy dam radę.

 

Pozdrawiam,

Moe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz OOP ? Potrafisz dynamicznie zarządzać pamięcią w Delphi ?

znajomość języka PASCAL oraz Delphi + Biblioteki
Jakie znasz biblioteki ?
przydała by mi sie osoba która by przepisała framework XenoNa pod delphi
Musiałby się nauczyć C++, żeby Ci w tym pomóc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...