Skocz do zawartości

Sopcast


Arcalian

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakiś sposób ,żeby włanczając program do oglądania meczy wyskoczył jakiś błąd i nie dało się włączyć ,chodzi o program Sopcast... Bo właśnie siostra mi przesiaduje na kompie raz w tygodniu na mecz! Wyłanczam jej neta ,lub lekko odsuwam główny kabel od komputera , lub czasem myszkę ,a jak chcesz o mojej porze (czyli wieczorem) ,porozmawiać z koleżankami na skype to muszę jej przyciszyć mikrofon! Więc zna ktoś sposób by zrobić coś z tym programem ,bo siostra zaczyna podejrzewać coś jak raz na jej sześć wejść coś się psuje lub czasem dwa razy z rzędu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ,a może jednak wyciągnę jej coś ,a potem zrobię tak ,żeby nic nie można było ściągać!

Wie ktoś jak to zrobić ,żeby się nie dało ściągać a potem w dowolnej chwili przywrócić!

copoconaco:

Umiesz czytać ? Nie , to szkoda ! Pisze ,że odpinałem kabel i już coś podejrzewa !

Nie zbaczajcie z tematu! Bo nie chce konfliktu bo mecz jutro !A gdyby to nie było ważne nie robił bym takie tematu ! Muszę mieć jutro kompa wieczorem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ? Nie , to szkoda !

 

przeczytaj jeszcze raz to co napisalem.

hmmm utworz nowe polaczenie sieciowe, zrob chaotyczna konfiguracje tak zeby przypadkiem sie nie polaczylo z siecia i wylacz to polaczenie ktore jest sprawne...

 

a tak na powaznie... nie wytrzymasz robaczku jednego dnia bez komputera? (i to nie calego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mecz? Czemu nie możesz go obejrzeć z siostrą?

Uparł się ,żeby zmienić temat! Bo gra poje.... Barcwelona!

 

a tak na powaznie... nie wytrzymasz robaczku jednego dnia bez komputera? (i to nie calego).

 

Nie no to ja już nie kapuje ,może masz problem z wzrokiem! Pisze jakby nie było ważne to bym nie robił takiego tematu! Jutro umówiłem się z sześcioma rl na grę przez neta! Bardzo ważną bo to turniej !

Nie zmieniać bo warn będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom twoich wypowiedzi jest tak niski, że z całego serca kibicuje twojej siostrze. Niech Cię odłączy od sieci tak na miesiąc a skorzysta na tym cały świat. Normalny człowiek potrafił by się z siostrą dogadać i na spokojnie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę nic co o tobie sądzę bo nie chce warna!

Nie nie próbowałem się dogadać ,w ogóle ! Próbowałem! Ogląda prawie każdy mecz ,teraz ja muszę coś zrobić ! Jak nie masz pojęcia jak to zrobić tu się zamknij , bo piszę ,żeby nikt nie zbaczał z tematu ,a kibicować to możesz najwyżej matce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że chciałeś tego warna, no powieeedz. :>

 

Ranmus bo jak Cie zarz lutnę!

copoconaco:

Nie pisz nic proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , to jest program do oglądania meczów ,a nawet lepiej by było oglądnąć mecz w telewizji ,czyż nie?

 

Ranmus:

Warna Ci za głupi temat nie wnoszący nic do tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny zbacza z tematu a ja dostałem warna za nic OOOOOO NIEEE !

jak to zbacza z tematu? kup siostrze (lub sobie, nie wiadomo co tam się u was dzieje albo kto pisze) laptopa i problemy masz z głowy. jak stać cię na gadki typu "mózg od ruskich", stać cię też na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...